Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha visszautasít egy nő próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasít egy nő próbálkoztok még nála?

Figyelt kérdés
Olyan 30-as férfiak válaszait várom,akik kitartóak voltak és meg lett az eredménye

2017. jún. 24. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Harmincasként felnőtt ember vagyok, a nőtől is ezt várom. Ha visszautasít, akkor azt azért teszi, mert nem akar tőlem semmit, ha akar tőlem valamit, akar adni nekünk egy esélyt, akkor pedig nem utasít el (lehet, hogy jelzi, hogy idő kell még neki, de el nem utasít).


Viszont nem vagyok az a nyomulós típus, aki figyelmen kívül hagyja a nemet csak azért, mert 10 évente esetleg az a nem az mégsem nem.


Ezen felül nem érdekelnek az olyan játszmázós nők sem, akik csak azért mondanak nemet, hogy megnézzék teperek e tovább utánuk. Nem szoktam elsietni a dolgokat, de az ilyen játékokra nincs szükségem.

2017. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Szóval nem igazi kérdés ez sem, csak önmegerősítésre vágysz. Nem gond. Meg is kapod. Persze, érdemes próbálkozni. A nő véletlenül sem azért utasít vissza, mert nem érdekled, hanem csak tesztel. Úgyhogy fuss csak utána, kuncsorogj, pitizz, nyald a cipője talpát. Te igazi férfi.
2017. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában rákérdezek az okra, hátha segít pár csorbát kiköszörülni. Ha egyenes választ kapok, megköszönöm szépen, ha kitérőt akkor csak lelépek szépen. Alkudozni nem szoktam.

30/f

2017. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt, persze, sokszor. Két-három nekifutás bőven belefér, ha amúgy érzem, hogy nem távolodik a nő ezek hatására, viszont ha nagyon elutasító vagy érzem, hogy távolodna a személyemtől, akkor büdös qrva élet, hogy nem megyek utána.
2017. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

29F

2017. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Először is, ha valaki egyértelműen nemet mond, azt tiszteletben tartom, mert FELTÉTELEZEM, hogy komolyan is gondolja. Más az, ha célozgat rá, úgy már összejött, de a bocs, nem, az akkor is nem marad, ha a fejem tetejére állok. Másodszor meg, kellene a fenének olyan nő, aki meg csak szórakozásból mond nemet. Egye meg, amit főzött akkor, nekem a nem akkor is nemnek lesz értelmezve, aztán játszmázzon azzal, aki nem nőtt még fel.
2017. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ritka az mikor a no a nemet nem gondolja komolyan. Legtobbszor nem erdemes ujra probalkozni, mert csak lealacsonyitod magad, az eredmeny meg hogy ugyse kellesz neki.

Viszont kivetelek akadnak. A parom kezdetben nem epp ugy viselkedett, ahogy szerettem volna, nem volt egy gentleman, kesett a randirol + sokmindent rosszul felteteleztem nala /meg a szuleivel el 30+ evesen, sokszor ugy tunt nem akar oszinte lenni, stb/, szoval annak ellenere hogy amugy jol ereztem vele magam, jo volt vele beszelgetni, par randi utan megmondtam neki, hogy ez igy nekem nem jo es be akarom fejezni. Ezek utan nem "beprobalkozott", hanem nyitott volt ra hogy elmondjam mi zavar, es oszinten atbeszeltunk mindent, rajottem, hogy sokmindent maskepp lattam, elore rosszul iteltem meg es a beszelgetes vegere ereztem, megse akarom ot elengedni az eletembol.

2017. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. A nem nemet jelent. Mikor tanuljátok már meg?

Ha egy egyértelmű nem után tovább nyomulsz rá, azt nem kitartásnak hívják, hanem zaklatásnak. És nincs épeszű nő, akinek ez bejönne.

2017. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy lány aki 9.év ismeretség után adta meg magát.
2017. jún. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ miért utasított vissza, ezt neked kéne tudni, nem nekünk.
2017. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!