Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Csajt le akarjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Csajt le akarjatok smárolni buliban, de visszautasít. Ezek utan még bókoltok neki?

Figyelt kérdés
Egy barátom le akart smárolni egy buliban. Nem hagytam es le is csesztem. Mondta,hogy sajnálja es nem akar semmit. Ezek utan nem is beszéltünk majd egy buliban összefutottunk es mar megint azzal jött,hogy milyen csinos vagyok. Szerintetek ezt most csak bekulesbol mondta?
2016. márc. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem inkább azért mondta mert nagyon bejössz neki és szeretné, ha lenne csók.

Ne haragudj meg, de érdekelne. Ez most csak véletlen vagy a bulis lányok tényleg ennyire ostobák vagy nincs önálló gondolatuk és azt is másoknak kell elmagyarázni nekik, hogy miért lefelé esnek a dolgok?

2016. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
😃😃 nem vagyok bulis lány es azert tettem csak fel a kerdest mert jol esik a megerősítés 😃
2016. márc. 7. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarnak, akkor továbbra is fognak bókolni. Ha vették a lapot, hogy nem kellenek neked, akkor visszavonulnak. És talán azért mondta, hogy csinos vagy, mert csinos voltál. A férfiak már csak ilyen egyszerűek. Ha azt mondják éhesek, akkor éhesek, ha fáznak, akkor fáznak, ha fáj a fejük, akkor fáj a fejük. Ha megdicsérnek, akkor dugni akarnak. Ennyi.
2016. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen nem próbálok ilyet mióta az egyik kint megveretett a bátyjával és a haverjaival. Mondjuk a srácokban volt legalább valami gerinc, mert csak párat rúgtam belém a földön. Ez történik ha egy ocsmány és alacsony úriember, mint jómagam megpróbál meghódítani egy nőt. Mondjuk ez már vagy tíz éve volt.


Tény, hogy a kék foltokon kívül arra is jó volt ez az eset, hogy rájöttem, hogy menyire felszínesek a nők és sosem lehet tudni ki áll mögöttük.

Régen a Bankban a jó külselyű haverjaim a buli közepén ujjazták a nőket, velem még a mattrészeg hölgyek sem álltak le bármi hasonlóra. Általában grimasz, aztán odébb vergődtek a tömegben és smároltak valami magas izmos sráccal.

2016. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első válaszoló valószínűleg szűz és bosszantja őt hogy nem kell egyik nőnek sem, ez megadja az okot rá hogy miért válaszol rengeteg kérdésre gorombán =)
2016. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!