Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik milyen legyen egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik milyen legyen egy nő hogy ne csak szexet akarjatok tőle?

Figyelt kérdés

Tegnap is voltunk a barátaimmal szórakozni a Budapesti éjszakában és minden a szokásos forgatókönyv szerint zajlott. Egy csomó full/félig részeg, unalmas majom próbált ránkmászni és jött a szánalmas hülyeségeivel. Ugyan szingli vagyok és részben ezért is mentem most bulizni hátha összejön valami normális pasi de nagyon lehangoló volt a felhozatal. Nem értem hogy ilyen helyekre miért nem járnak normális hapsik ? Régebben voltak azért, ex barátomat is így ismertem meg igaz benne sokat csalódtam.


Utána ma rám írtak vagy 3an facen hogy látják hogy szingli lettem és hogy nincs e kedvem vigasztalódni. Hát eléggé meglepődtem mivel nem vagyok ribizli mondtam ezt nekik is de csak beszólogatás lett belőle szóval egykettőt le kellett tiltsak.


Nem értem a férfiakat hogy miért kell ennyire csak a szexre nyomulni ? Miért nem érdekel titeket egy lány mint ember ??

Hol lehet ilyen pasikat találni akik nem ilyenek és van is valami tartásuk csak mert a visszafogottabb helyeken egyszer sem mernek leszólítani. Fősulin is akiket ismerek azoknál is én kezdeményeztem de ők csak haverok. Ránézek valakire elkapják a fejüket. Ezt komolyan nem értem, szerintem egyáltalán nem vagyok egy emberevő szörnyeteg :D


2016. márc. 6. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legyen például lelke, bár ez manapság nagy kérés sajnos.
2016. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a fõsulin vannak csak Te elkönyveled õket barátnak...
2016. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
CSAK szexre nekem sose kellett nő, talán ezért is vagyok még mindig szűz. Olyan meg szerintem nem is létezik, akiben teljes mértékben képes lennék megbízni.
2016. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Én a nagyon, nagyon szép lányokkal vagyok így, hogy leblokkolok a közelükben és hozzájuk sem merek szólni, teljesen mindegy mit szeretnék tőlük. Inkább csak az álmodozás marad. Ennek több oka is van.


1) Abból indulok ki, hogy abszolút nem az ő súlycsoportja vagyok és bármikor találna sokkal jóképűbb/jobb testű férfit, amikor csak akarna.

2) Kinézetéből adódóan rengeteg férfi próbálkozhat nála, én is egy lennék a több ezer körül aki jelentéktelen számára.

3) Mivel nagyon sok bókot kap ezért teljesen mindegy mivel mennék oda, égés lenne a vége mert a "nagyon csinosnak tartalak, szeretnélek megismerni" szöveget hallotta már ugyancsak több ezerszer, bármi erőltetetten vicces "spontán" dolog pedig csak elrontaná az egészet.

4) Biztosan rengetegen dugják, nem akar komolyat, dugni meg talál jobbat.

5) Úgysem jövök be neki mert sokkal jobb pasik is környékezték már biztosan akiket elutasított.

6) Csak havernak tekintene ezért nincs is értelme többet akarni, de haverja meg biztosan rengeteg van.


Szóval ezek miatt még akkor sem igazán mernék kezdeményezni, ha rám mosolyog és beszélget velem mert nem hiszek a tündérmesékben.

2016. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Szerintem empátiával, érzékenységgel elég jól lehet közelíteni.

Én legalábbis épp pultosként segítettem ki, estére kiürült a szórakozó hely, egy srác annyira matt volt, hogy majd leesett a bárszékről. Én meg megsajnáltam, a többi pultos meg le sem tojta. Mivel a szóda nekünk ingyen volt, így azt ittatam vele, hogy kicsit józanodjon, ne az árokba dőljön majd be. Kedves voltam vele, beszélgetem vele. Végén felhívtam egy haverját, hogy vigye haza. Besegítettem a kocsiba és elláttam tanáccsal, hogy a másnaposságot hogyan ússza meg.

Volt egy szabadnapom, de utána lévő nap megint mentem be dolgozni és egy rózsacsokor várt egy telefonszámmal. A srác küldte, hogy megköszönje amit érte tettem. És persze ha szeretném, akkor meghívna randira. Nos a randiból semmi nem lett, mert párkapcsolatban voltam, de nagyon kedves és váratlan gesztus volt a részéről a dolog. Nem is számítottam ilyen figyelmességre!


Szóval sosem lehet tudni, hogy mint alakulnak a dolgok. De engem legtöbbször akkor érnek ilyenek, amikor épp valami váratlant, valami emberit teszek.

2016. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát megmondom őszintén, ha szórakozóhelyekre mész sok jóra ne számíts. Én pl. rühellem azokat a helyeket még részegen is. Komolyan bulizni nem azért megy az ember a belvárosba, hogy ott találja meg a nagy ő-t és a férfiember nem is gondolkodik így: ha szingli ráhajt 1-2 egyéjszakásra vagy csak szimplán megy inni a haverokkal.


Namost szerintem ami egy nagyon nyomós indok, hogy a pasi többet akarjon tőled, mint hogy "karóba húzzon" néhányszor az a tisztelet. Hogy nálad mi nem működik nem ismerlek, nyilván nincs valami összhangban a személyiséged és tetteid közt. Ha nem vagy következetes értsd: "én nem vagyok olyan", de 2 felestől már húznak az ágyba abból egy srác sose fog tisztelni. Oké nem vagy ilyen végigolvastam :D De simán lehet, hogy könnyen kaphatónak tűnsz hiába nem vagy az és azért van ez a baj.


Amúgy én sokat ismerkedtem fesztiválokon/rendezvényeken/koncerteken. Szerintem ott alapból oldottabb az ember és van is miről beszélni.

Másik meg, bakker ha tetszik valaki menj oda te a rohadt életbe. Itt van a női egyenjogúság tessék végre úgy is viselkedni.


20/f

2016. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


4es Megértem ezt is valahol.


5ös Érdekes amit írsz én asszisztens vagyok egy cégnél ott mondjuk ilyesmi kalandokba aligha keveredek.


6os Nem vagyok ez az odamenős alkat. Fősulin is nyilván főleg azért mentem oda mert hozzám nem sokan jöttek, szóval muszáj volt bizonyos esetekben. Amúgy én régi vágású lánynak tartom magam ezért ilyen mentalitású férfit keresek :P De itt a gond mert úgy látszik hogy aki meg ilyen az mind bunkó. Nehéz ügy lehet igazad van és nekem kell változtatni.

2016. márc. 7. 00:13
 8/14 PearlDiver ***** válasza:
Azt javaslom, keress egy olyan közösséget, ami értékalapon szerveződik, ahova a férfiak nem direkt becsajozni járnak. Itt nem csak jól érezheted magad, hanem több esélyed van rendes srácot találni.
2016. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Legyen normális, azaz legyen annyira intelligens, hogy lehessen vele beszélgetni, illetve ne legyen ribi. Sajnos így már ki is esik a nők 95%-a.
2016. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes legyen, a számomra.
2016. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!