Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik milyen legyen egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik milyen legyen egy nő hogy ne csak szexet akarjatok tőle?

Figyelt kérdés

Tegnap is voltunk a barátaimmal szórakozni a Budapesti éjszakában és minden a szokásos forgatókönyv szerint zajlott. Egy csomó full/félig részeg, unalmas majom próbált ránkmászni és jött a szánalmas hülyeségeivel. Ugyan szingli vagyok és részben ezért is mentem most bulizni hátha összejön valami normális pasi de nagyon lehangoló volt a felhozatal. Nem értem hogy ilyen helyekre miért nem járnak normális hapsik ? Régebben voltak azért, ex barátomat is így ismertem meg igaz benne sokat csalódtam.


Utána ma rám írtak vagy 3an facen hogy látják hogy szingli lettem és hogy nincs e kedvem vigasztalódni. Hát eléggé meglepődtem mivel nem vagyok ribizli mondtam ezt nekik is de csak beszólogatás lett belőle szóval egykettőt le kellett tiltsak.


Nem értem a férfiakat hogy miért kell ennyire csak a szexre nyomulni ? Miért nem érdekel titeket egy lány mint ember ??

Hol lehet ilyen pasikat találni akik nem ilyenek és van is valami tartásuk csak mert a visszafogottabb helyeken egyszer sem mernek leszólítani. Fősulin is akiket ismerek azoknál is én kezdeményeztem de ők csak haverok. Ránézek valakire elkapják a fejüket. Ezt komolyan nem értem, szerintem egyáltalán nem vagyok egy emberevő szörnyeteg :D


2016. márc. 6. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy itt az a baj, hogy a magamfajta csendesebb srácokat nem veszed észre sem, meg mi nem is merünk odamenni se, úgyhogy eleve veszett ügy. Pedig mi aztán megtudnánk becsülni egy nőt, aki értékelni tud minket. Csak mi vagyunk az utolsók akikre ránéznek a nők.
2016. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tetszett ,hogy nem vigasztalódtál senkivel szakítás után közvetlen ez elég ritka. Igazából keresni kell, nem is lenne jó ha kéthetente találnál olyan valakit aki passzol hozzád így sokkal jobban meg tudod becsülni ha majd akad egy ilyen pasi. Abban igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy komoly kapcsolatot nem diszkóban kell keresni és te is nyugodtan kezdeményezhetsz, sokszor csak a kezdő lökést kell megadni és utána már a srác kezdeményez. Bízom benne, hogy találsz egy méltó és normális srácot mert értelmes lánynak tűnsz! :)
2016. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és hogyan nyomuljon rád valaki akkor?
2016. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 omba ***** válasza:

"Egy csomó full/félig részeg, unalmas majom "

1. meglepő, hogy azokon a helyeken mindig ez történik?

2. nyilván senki normális pasi nem jár oda... még összekevernétek.

3. az én párom nem is tudom... mi lassan jöttünk össze, sok beszélgetés után, szóval, ami ahhoz kell az nekem fontos.

2016. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!