Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha visszautasít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha visszautasít az a nő, akibe beleszerettem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj belőle. Előszór vadászol, utána leszel szerelmes... Nem pedig fordítva, mert akkor úgy jársz az esetek nagy többségében ahogy most.
2017. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább. De tényleg.

Én nő vagyok és pont most jártam így én is hogy valaki szerelmet vallott, de nekem párom van. Hiába mondom neki szépen hogy köztünk semmi nem lehet, ő csak próbálkozik tovább. Kicsit idegesítő.

2017. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Most kit érdekel ez, komolyan? Mit kell itt rinyálni? :D
2017. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat nemtudsz! Ha azt mondta nem akkor nem!
2017. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszteld azzal, hogy elfogadod a döntését én nem próbálod magadat ráerőltetni. Utána keress egy olyat akivel kölcsönösen kedvelitek egymást.

Nem kell ezt túlfilozofálgatni.

2017. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez rohadt sz@r érzés és fájni fog egy darabig!Egy jó tanácsot tudok csak erre,keress mást,de nagyon gyorsan,úgy lehet a leggyorsabban felejteni.Tinderezz,nekem bejött hasonló szituban..Sajnálom,hogy így jártál.Ne csüggedek,az idő majd meggyógyít!
2017. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyértelmű visszautasítást kaptál, és így nem vesztegeted az időd, manapság ritka a nyílt kommunikálása annak, hogy "kopj le".
2017. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!