Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arról van szó, hogy ismerek...

Arról van szó, hogy ismerek egy lányt nagyon jól, és 7 éve barátok vagyunk viszont beleszerettem egy ideje. Nagyon. Viszont nem szeretném elrontani a barátságunkat azzal, hogy elmondom neki viszont visszautasít. Mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedni fogsz.
2015. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ennyire jó barátok vagytok nem hiszem, hogy ezzel rontanád el. Viszont, ha nem mondod el neki és közben egyértelműen furán viselkedsz, míg végül magától esik le neki, az sokkal jobban mérgezheti a kapcsolatotokat. Jártam már így és egész egyszerűen szépen lassan eltávolodtam a sráctól, pont azért mert ő meg egyre inkább közeledett felém. Ja de azt ne felejtsd, hogy az se jó, hogy ha elmondod neki, megérti, de nem viszonozza az érzéseidet és te továbbra is úgy viselkedsz mintha lenne nála esélyed. Szóval szerintem mondd el, ha úgy gondolod, hogy anélkül nem tudsz rajta túllépni vagy akár esélyes lehet hogy ő is így érez.
2015. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm második.

Az elsőnek is igaza van...

2015. márc. 13. 20:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, és megbeszéltük hogy ő nem tud úgy szeretni, de barátok maradunk.
2015. márc. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!