Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy félénk,...

Beleszerettem egy félénk, csendes srácba. De semmi esélyem sincs nála?

Figyelt kérdés
Jókat beszélgettem vele és egy ilyen beszélgetés közepette megkértem, hogy mutassa meg, hogy eddig milyen lányok után epekedett. Köpni-nyelni nem tudtam, ilyen modelleket mutatott az ismerősei közül, akiknek müszempillája, műhaja van, kiló smink, melltartóban, bugyiban pózolnak és a haverja mondta nekem, hogy mind riherongy. Azt hittem rendes srác és normális lányt keres, ezek után szerintetek mondjak le róla?
2015. márc. 7. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ne, mert azokat úgyse kapja meg max álmodozott róluk :D
2015. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy fogalmaznék, hogy mondj le róla, inkább úgy, hogy nem érdemes szivatnod magad vele.


23/F


Pirospont a riherongy szóért, engem ez mindig megmosolyogtat valami miatt... :)

2015. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem meg az volt, hogy egy félénk, normális, csendes, vékony magas srác rám hajtott. Mikor már elég jóba voltunk, megkértem, h mutasson képeket az eddigi baraátnőiről. Hát mindegyik gyönyörű arcú, alkatú nőies és okos lány volt. Nem értettem mit akar tőlem, mert én nem vagyok szép, de tényleg nem. Vékony vagyok, igényes, okos, de az arcom nem szép.


szóval bármi lehet. Mi azóta is együtt vagyunk.

2015. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

más epekedni, és más valakivel kapcsolatba lenni. szóval ne aggódj!

23L

2015. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!