Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is úgy vagytok vele, ha...

Ti is úgy vagytok vele, ha egy lány visszautasít akkor már nem is próbálkoztok senkinél?

Figyelt kérdés
Én öngyilkos hangulatba kerülök és inkább ki se megyek a házból csak ülök itthon. Mondjuk egy jó ideje már ez megy... Én vagyok az élettelenség mintapéldája. :/ De most komolyan, egy ilyen ember mint én minek született meg?
2015. máj. 8. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
ilyen emberek is kellenek, különben kihez képest számítanék én sikeresnek?:D
2015. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Halj meg, szívességet teszel vele az emberiségnek.
2015. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában pár napig le vagyok törve, majd főnixként próbálkozom, újból, az adott lánynál.
2015. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van, már úgysincs sok értelme az életemnek.
2015. máj. 8. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok vele,már nem próbálkozom mert tök felesleges.Úgyis mindegyik csak kinevet,megaláz...Akkor mi értelme lenne?

Sok hasonló srác van,egyre több manapság,mert a nőknek csak a tökéletesen kinéző pasik kellenek,senki más.akkor inkább vannak egyedül,de nehogy már összejöjjön egy olyan sráccal,aki nem tökéletes,és nem tud felvágni vele a barátnők előtt...

23/F

2015. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jusson eszedbe amit tyrion mondott a trónok harcában,valahogy így szólt:

a halál az annyira végleges,az élet viszont tele van lehetőségekkel

2015. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem luxus lenne ilyenen picsogni, "öngyilkos hangulatba kerülni". Utasítottak már vissza sokszor, de ha nem voltam szerelmes az adott lányba, akkor tovább léptem. neked is ezt kellene, és nem pedig úgy viselkedni, mint egy taigetosz-maradvány, még elnézést...
2015. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megértem,hogy ilyenkor rossz, és én is ebbe a "hibába" esek. Most is magam alatt vagyok,de próbálok erőt venni magamon. Ennél már csak jobb jöhet! :)
2015. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
jaj, ne is mondd, én múltkor nem bírtam megenni egy gombóc fagyit, és teljesen kivoltam, sztem többet nem is eszek fagyit, vagy lehet, h trükkös leszek, és csavarosat veszek :D azzal még nem volt bajom sose :D
2015. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!