Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valakinek már 16 évesen van szerelme, és boldogok, és már ilyen fiatalon megtudhatják, hogy milyen jó dolog. Más pedig még húszon évesen sem tudja, hogy milyen érzés szerelmesnek lenni. (pl. én)
2017. jún. 13. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is 24 évesen találtam meg a boldogságot a barátom mellett, de én nem érzem úgy, hogy az elötte eltöltött idő felesleges vagy rossz lett volna. Én azt is ugyanúgy élveztem és örülök, hogy nem 75 évesen találtam meg. Itt van még az egész élet együtt, nem kell generálnia felesleges problémáka



jaj negyere már a hülye szövegeddel,hogy teis 24 évesen találtad emg a boldogságot,azt mindjárt kiderül hogy előtte is volt fickód,a kérdező viszont soha nem kelett senkinek,nem ugyanaz

2017. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt elötte barátom, se "fickóm". Az meg hogy nem kell senkinek az ő baja, nyilván tehet róla. Én is átlagos lány vagyok, de nem vagyok egy ilyen önsajnáltató lúzer
2017. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
egyet ne felejts el,senki nem úgy született hogy önsajnáltató volt,az meg hogy neked van fickod az egy dolog,egy nőnek bármikor lehet kivéve ha nagyok az igényei vagy megbacta a faterja azt utálja a férfiakat
2017. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy férfinak lehet bármikor barátnője, csak nem úgy kéne viselkedni, mint egy utolsó tajparaszt, nem kéne sajnáltatni magát, mert azzal nem megy semmire. Fura, de nekem az összes fiú haveromnak van barátnője, még annak is aki nem néz ki jól. De ők nem is ilyen alacosny iq barmok
2017. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg egy férfinak lehet bármikor barátnője, csak nem úgy kéne viselkedni, mint egy utolsó tajparaszt, nem kéne sajnáltatni magát, mert azzal nem megy semmire. Fura, de nekem az összes fiú haveromnak van barátnője, még annak is aki nem néz ki jól. De ők nem is ilyen alacosny iq barmok



neugass vissza mer megyek megbacom any.ádat

2017. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Legalább tudjuk, hogy neked miért nem lesz soha barátnőd :D Kis lúzer
2017. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Legalább tudjuk, hogy neked miért nem lesz soha barátnőd :D Kis lúzer


a.pád a lúzer te faccopó

2017. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a te szüleid lúzert neveltek, más szülője még nem az ;)
2017. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a te szüleid lúzert neveltek, más szülője még nem az ;)



tegyem any.ádat ravatalra akkor nem ugatnál

2017. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt egy példa, hogy lehet egy "fickó" ronda is, sikertelen a nőnél de ennek tetében buta is. Legalább próbálnád meg a rondaságodat vmivel kompenzálni
2017. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!