Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Másnak mindig minden sikerül csak nekem semmi sem. Másnak van párkapcsolata egy férfival, nekem még az sem jön össze. Mások olyan gondtalanul élnek, van pénzük, szép házuk, bármit megtehetnek és megvehetnek a pénzükből. Olyan jó a gazdag embereknek, a pénzükből még az álmaikat is megvalósíthatják, elutazhatnak bárhová ahova akarnak, megvehetik a legjobb dolgokat, ruhákat, ezáltal még külsőre is jobban néz ki egy gazdagabb nő. Egy gazdagabb nőnek még kapcsolatot is könnyebb találni.
2016. márc. 13. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Hiszti hiszti hiszti

Ezzel a három dologgal nem sok mindent érsz el.

2016. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VirágésBence ***** válasza:
79%
Valószínűleg a hozzáállásoddal van gond.
2016. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tegyél róla, hogy neked is legyen kapcsolatod, hogy gazdag légy :) Sokan vannak ilyen helyzetben férfiak, nők is, másokkal is ”igazságtalan az élet˝. Egyébként mi az oka, hogy nem vagy kapcsolatban?
2016. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekkoromban folyton vertek, az exem megcsalt, a legutóbbi pasim, akivel már nagyon jól alakult a dolog, benyögte, h bocs, de mágsem tudja elképzelni velem. Akiről azt hittem a barátom, a hátamba döfte a kést és anyagilag teljesen magkopasztott. Október óta nincs munkám. És tudod mit? Innen fogok nyerni.

Mert lesz még nekem olyan, akit imádni fogok, és nem csak én őt, de ő is engem. Lesz még nekem nagyon jól fizető hivatásom, amibenkiteljesedhetek, igaz barátaim, ha nem is sok de egy két embere, akire számíthatok.

EGy bőröndnyi cuccom van össz vissz, a kocsimat eladom, mint az utolsó, amit pénzzé tehetek még, abból fogok elköltözni ebből a kisvárosból és új életet kezdeni.

Senkire se számíthatok csak magamra. Kemény lettem? Igen. Örülök neki? Nem. Majd lesz valaki aki meglágyít...addig keménynek kell lennem. Mert csak így tudom magamban az életet tartani. Másként már Dunába öltem volna magam.

27/N

2016. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arra kíváncsi lennék, hogy milyen életed van. Gondolom enned van mit mindig, télen se fagyoskodsz. Másoknak sokszor enni sincs mit, és örülnek ha nem fagynak meg télen, nekik lenne miért siránkozni.
2016. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Sok sikert! Le a kalappal előtted, így kell hozzá állni!
2016. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Neked létezik màs dolog a pénzen, ruhàn, gazdagsàgon kívül? Nem kell sokat gondolkodni, miért nincs kapcsolatod.
2016. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne igazságtalan az élet? Aki beleszületett a gazdagságba, attól azért ne várd már el, hogy visszafogott remete életet éljen! Ha megtehetném én is szórnám a pénzt és minden héten más nőt szednék fel a 30 milkás Panamera-mal. Ha nagyon bűnbakot akarsz keresni, akkor az élet helyett inkább hibáztasd a szüleidet, amiért nem tudtak jobb körülményeket teremteni neked, ha már te nem tudsz magadnak. Persze ha ezért ők is megtettek minden tőlük telhetőt, akkor ők sem lehetnek hibásak. Tudod mit. Akkor lenne igazságtalan az élet, ha születésedkor kapnál egy sorszámot, amihez rendelnének egy "sorsot"/karriert és te nem tehetnél ellene semmit.
2016. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na és mindehhez hány éves vagy?
2016. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha valakinek van is pénze,nem biztos,hogy boldog az élete.Én nem mondom,hogy a pénz nem boldogít,de van olyan eset is,ahol igaz ez.

Miért lenne könnyebb egy gazdag lánynak kapcsolatot találni?Ez is csak általánosítás.

Én nem vagyok gazdag és mégis sikerült és sok más lánynak is.

2016. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!