Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Másnak mindig minden sikerül csak nekem semmi sem. Másnak van párkapcsolata egy férfival, nekem még az sem jön össze. Mások olyan gondtalanul élnek, van pénzük, szép házuk, bármit megtehetnek és megvehetnek a pénzükből. Olyan jó a gazdag embereknek, a pénzükből még az álmaikat is megvalósíthatják, elutazhatnak bárhová ahova akarnak, megvehetik a legjobb dolgokat, ruhákat, ezáltal még külsőre is jobban néz ki egy gazdagabb nő. Egy gazdagabb nőnek még kapcsolatot is könnyebb találni.
2016. márc. 13. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs válasz, úgyhogy felesleges ezen töprengened. Inkább mássz ki az önsajnálatból, és kezdj valamit magaddal. Itt van kiváló példának a négyes válaszoló (akinek én is gratulálok, és sok sikert kívánok). Ilyen legyen a hozzáállásod, és nyert ügyed van.

Nem mellesleg iszonyatosan túlzásba vitted az általánosítást, mint ha ez lenne a jellemző, holott a lakosság jókora része konkrétan nyomorog. Szóval ne csak a "felső tízezer" életét lásd, hanem a többiekét is, egyből nem leszel ennyire elkeseredve.

(Egyébként meg a gazdagoknak is lehetnek problémáik, nem csak a pénz van a világon.)

2016. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon egyetértek veled, mert én is ezt érzem sokszor. Ráadásul mióta van mindenféle közösségi oldal állandóan szembesül ezzel az ember, hogy mások milyen szerencsések. Az a baj, sokan nem azért érnek el sok mindent, nem azért gazdagok mert keményen megdolgoznak érte, hanem mert mondjuk gazdag családba születtek, vagy jó adottságaik vannak és modellkedhetnek stb. Engem nem zavarna más gazdagsága ha azért megdolgozna, de sok nőnek semmi más dolga nincs csak fotózgatnia magát és a világ a lábuk előtt hever. Én meg jártam évekig egyetemre, dolgozom napi 10 órát aztán 50 éves leszek mire összegyűlik lakásra pénz és akkor nem voltam sehol a világban szinte. Nyilván amit írtam nem mindenkire igaz, vannak akik meg is dolgoznak a pénzükért. Pasikkal meg az a baj hogy a jobbaknak igenis számít a külső (is) és hiába nem vagyok csúnya, de tény hogy nincs pénzem hetente mesterfodrászhoz menni, kozmetikushoz és drága ruhákat venni, ezért az esélyem is kevesebb náluk. Hát én próbálok nem figyelni olyan sokat másokra, nem nézegetni mások oldalait és annak örülni ami van, de azért nehéz ezt így elfogadni.
2016. márc. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled,ez van!

El kell fogadni,amit adott az élet,és örülni annak a kevés dolognak amit adott az élet!


Fogadd el,amin lehet változtass rajta!

munka,társkeresés...stb


Jobb egyedül lenni,mint rossz társsal lenni,aki csak baj!


Sok sikert kívánok!

2016. márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!