Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valakinek már 16 évesen van szerelme, és boldogok, és már ilyen fiatalon megtudhatják, hogy milyen jó dolog. Más pedig még húszon évesen sem tudja, hogy milyen érzés szerelmesnek lenni. (pl. én)
2017. jún. 13. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Van, aki pedig még azt sem tapasztalhatja meg mi az, hogy élet, mert 2,5 hónaposan benyúl egy kampó és leszakítja a fejét, összekeveri a szerveit és kikapargatja.

Van, aki azt sem tudja mi az az iskola és szociális védőháló.

Van, aki sohasem ivott még tiszta vizet.

Van, aki soha életében nem látott még színeket.


Folytassam? Tényleg veled olyan igazságtalan az élet?

2017. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Igazad van!

"Van, aki azt sem tudja mi az az iskola "

Mondjuk jobb lenne, ha én se tudnám...


De ha úgy nézzük, hogy két valaki egyenlő esélyekkel indul, egészséges, van hol laknia, van mit ennie, stb. Akkor miért van ez, hogy valaki 16 évesen boldog, és van aki 25 évesen azért szenved, mert nem volt még szerelmes...?

2017. jún. 13. 16:53
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha az egyik lábad rövidebb, a másik hosszabb, ha nincs lábad, földig érő farkad van. Az élet nem is lehetne ennél igazságosabb. :D

Viccet félre téve, ne vedd ennyire nehezen. Inkább azon dolgozz, hogy változzon a helyzet, ha ez téged zavar. :)

30/f

2017. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen találtam meg a páromat. Ő volt az Igazi. Összeházasodtunk, majd pár év múlva meghalt egy balesetben.
2017. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom négyes :(

30/f

2017. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Brühühü.... hüpp hüpp... ez visz előre. Csak így tovább!
2017. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
valakinek meg az a boldogság ha tud enni a nap végén
2017. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"De ha úgy nézzük, hogy két valaki egyenlő esélyekkel indul, egészséges, van hol laknia, van mit ennie, stb. Akkor miért van ez, hogy valaki 16 évesen boldog, és van aki 25 évesen azért szenved, mert nem volt még szerelmes...?"


párkapcsolat != boldogság

2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen még nem tapasztaltam meg milyen úgy élni, hogy szeret valaki.

Mostanában úgy érzem, hogy nem is fogom. Nem tudom hogy kell barátnőt szerezni.:D

2017. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is 24 évesen találtam meg a boldogságot a barátom mellett, de én nem érzem úgy, hogy az elötte eltöltött idő felesleges vagy rossz lett volna. Én azt is ugyanúgy élveztem és örülök, hogy nem 75 évesen találtam meg. Itt van még az egész élet együtt, nem kell generálnia felesleges problémákat
2017. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!