Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki fél a szerelemtől? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiszolgáltatottá tesz, és ugye létezik az egyoldalú is ami egy hosszú-hosszú szenvedés. Jobb az ilyet elkerülni.
2017. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért félek tőle, mert sokszor átb @sztak mikkor jött volna a jó rész pont akkor kezdték a hülyeségüket. Én már csajozni sem merek mert nem hiszem el hogy van még rendes csaj.
2017. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most tettem ki egy kérdést...neten saját kis bunkeremből lövöldözöm a nyilaimat aztán ha valakit eltalálok félek kimenni. Magyarul neten szeretem fűzni a lányokat de első randitól félek. De ha még össze is jön örülök, ha nem jövök össze vele. Elmondhatom megpróbáltam...lehet nem vagyok normális e téren.
2017. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sokan azért félnek,mert aki egyszer megégeti magát az utána már óvatos..


de ettől függetlenül a szerelem egy csodálatos érzés ,és nem érdemes nélküle élni

2017. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettó 4es. Az! Másnak az eleje is az csupa izgalom nekem csupa félelem... aztán ha beindul akkor tényleg jó
2017. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert aki egyszer megégeti magát az utána félni fog a tűztől..
2017. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerelem csak addig szép, amíg viszonzatlan. A vágyódás felpezsdít, de amint kiderül, hogy viszonzottak az érzéseim, hanyatt-homlok menekülök.

A viszonzott szerelem ellaposodik, nincs benne izgalom.

Másrészt igen, kiszolgáltatottá tesz. Amíg viszonzatlan a szerelem, azt magamba tudom tartani, nincs semmi kötelezettség, de ha viszonzott, máris ott a kétely, hogy a másik fél nem szeret annyira / csak érdekből akar engem / hamar ki fog ábrándulni belőlem / járás közben találni fog jobbat / olyan dolgokra leszek hajlandó, amiket normális esetben nem tennék meg senkiért sem.

2017. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!