Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, történt veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, történt veletek olyan, hogy egy nőt lepattintottatok, de később mégis lett valami köztetek?

Figyelt kérdés
Akár évek múlva. Mik voltak a körülmények?Történetekre lennék kíváncsi, hogy ha lehetséges hogy ilyen megtörténjen, akkor miként volt ez veletek?:)

2017. febr. 7. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy elutasított, aztán hónapokkal később újra felkeresett, hogy mekkora hülye volt.
2017. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha. A világ nem így működik.


100-ból vagy 1000-ből 1-es kivételek biztos léteznek, de normális ember nem ilyenekben reménykedik hanem továbblép.

2017. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: az 1-es válasza alapján igenis létezik..talán nem is olyan ritkán, mint gondolnánk. De nézzük jönnek-e még válaszok..
2017. febr. 7. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát,először lepattintott.1 év múlva visszatért.Akkor majdnem összejött a dolog.De végül összevesztünk és nem lett semmi.Ez már 1 éve,most várom,hogy megint visszatérjen
2017. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Ez komoly?:D És nem szenvedsz nagyon? Vannak komoly érzéseid iránta?
2017. febr. 7. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer történt meg velem, és utasítottak már el egy párszor életemben. Én sem reménykednék benne a helyedben.
2017. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Heraclius, te férfi vagy vagy nő?
2017. febr. 7. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Igen,komoly.Az elején lepattintott.Én facbookon ki is töröltem.Ez kb.áprilisban volt.Szeptemberben elkezdett hiányozni és bejelöltem.De nem jelölt vissza.Csak januárban.Ráírtam.Akkoriban nagyon kedves volt és kimos mutatta,hogy kedvel.Majdnem a randi is összejött.De aztán összevesztünk és nem lett belöle semmi.Le is tiltott az fb-n.

Már beletörődtem,hogy nem lesz ebből semmi.De azért még reménykedek néha,hogy visszajön és harmadik nekifutásra talán sikerül is

2017. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező te is meséld el a történeted!!!!

Ez úgy fair.


Szóval??

2017. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy akkora csődtömeg,mint én,akinek minimális kapcsolata van az ellenkező nemmel,akkor igen,van rá esély,hogy visszamegy hozzád..
2017. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!