Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehetne mégis esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetne mégis esélyem, annak ellenére amit mondtak nekem, meg amit tapasztaltam? És a szerelmi háromszöget mégis hogy kezeljem?!

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem, egy gyönyörű, hosszú hajú lány. Okos, aranyos, és mi barátok vagyunk. Volt barátja amikor megismertem, de nem olyan régen szakítottak. Szerintem mindig is tudta, hogy tetszik nekem. Erre vártam, hogy szakítsanak, és végre legyen esélyem.

Elmentünk moziba. Sorba álltunk a kajánál, mikor a mögöttünk álló szólt a barátnőmnek, hogy foglalná-e a helyét. Mondta, jó, persze. És el is ment wcre a kérdező, aki egy srác volt. Nagy kár, hogy nem én álltam hátra, és a barátnőm elém, mert akkor talán nem került volna sor az ezt követőekre. :P

Szóval egy idő múlva visszajött a srác, megköszönte a barátnőmnek, hogy foglalta a helyet. Ő mondta, szívesen. Aztán rövidesen beszélgetést kezdeményezett a srác, kérdezte melyik filmre jött? Meg ilyeneket. Szóval dumálni kezdtek. Hát nem tetszett, mert engem nem hozott szoba a barátnőm, szóval random becsatlakoztam a beszélgetésbe. Ekkor kérdezte a srác, hogy mi együtt vagyunk-e? És én mondtam hogy igen, amit nem úgy értettem, hogy járunk, hanem úgy, hogy együtt érkeztünk. Erre a barátnőm megbotránkozva javított ki, hogy csak barátok vagyunk, nem vagyunk együtt. És ott kellett magyarázkodnom a srác előtt, hogy én azt úgy értettem, hogy...

Láttam a barátnőmön, hogy bejön neki a krapek, abból, ahogy mosolygott szendén, nevetgélt, meg igazgatta a haját. Hát nagyon frusztrált. Aztán rendeltünk, és sürgettem, húzzunk be a moziterembe, de ő akadozott elindulni, a srácra pillogott, csak az éppen azzal volt elfoglalva, hogy rendeljen. Már csaknem el akartam húzni őt, mikor megkérdezte őt a srác, hogy akarna-e kettesben találkozni vele. Erre a barátnőm: aha, megadjam valamelyik elérhetőségemet? A srác pedig elővette a telefonját, megnyitott egy jegyzetet, hogy írja bele. Erre a barátnőm beírt telószámot, email címet, és alá a teljes nevét, nyilván a facebookhoz. Hát agyf@$zt kaptam majdnem. :P Aztán mondta neki, mindenki mást preferál, szóval választhat. És elmentünk moziba végre.

Kijöttünk, egyből csekkolta a telóját, hát már ott volt egy nyúlfarknyi email, valami amit a srác még a mozija előtt kanyarított. A barátnőm totál bezsongott.

Utána taliztunk egy másik lánnyal, hármasban csináltunk programot. És az a barátnőm amelyik tetszik, elmesélte a másiknak, hogy mi volt a sráccal, meg leírást adott, hogy milyen. Hát nem tudom, az én szememben egy középszerű fazon, de a barátnőm szemével ő "magas, izmos, helyes, férfias. Tüsi haja van, de jól áll neki, meg telt ajkai, aranyosan turcsi orra, meg okos, meleg, barna szeme, ja, és lélegzetelállító mosolya".

Dühös, ideges lettem, el is jöttem arra hivatkozva, hogy hányingerem van. :P Végre lenne esélyem, de elveszi egy jöttment random csávó.

Másfél óra múlva csörgött a telóm, hívott a másik lány barátom, amelyik nem tetszik. Mondta hogy sejti igazából mi a bajom, amiért otthagytam őket. Hogy mindig sejtette, hogy nekem régóta tetszik közös barátnőnk. Szerinte alapvetően lenne, azaz lett volna esélyem a barátnőmnél, most hogy szingli lett, már az alapján is, amit ők kettesben szoktak rólam beszélni. De hogy látott képet a srácról, meg dumált vele a barátnőm röviden, és hogy sajnálja, de jobb ha máris felvilágosít a mellbevágó igazságról, hogy egy olyan férfi mellett labdába sem rúghatok... Hát mellbevágó volt, abban nem tévedett. :/

Hát, az eddigiek a probléma egyik része.

A másik, hogy mikor legközelebb beszéltem írásban a lánnyal akit szeretek, közölte, hogy a másik lány hűvös vele, és valami olyasmit mondott, hogy zavarja, hogy akit régóta próbál megszerezni, azt csak ő érdekli.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez rám vonatkozik, ugyan ki másra? Ezek szerint tetszek neki... Ez baj, mert nem akarnám megbántani, de nekem ő sosem tetszett. Mindig is a barátnőjét, a gyönyörű, hosszú hajú lányt szerettem, akit sosem kapok meg. :(

És ez valószínű, mivel minden nap dumálnak a hapekkal és megbeszéltek egy randit. Már olyan távolinak tűnik, amikor még volt nála esélyem, pedig alig pár napja még volt.


2017. febr. 5. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a mozis dolog mennyire kellemetlen te jó ég.

Legalább a csaj fizette a jegyét?

2017. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Te srác nagyon sajnálom.

De ne picsogj egy ilyen nő után.

Szerintem nagyon bunkón viselkedett.( Ha a mozizás randiként volt megbeszélve )


De nem oszt nem szoroz. Nem tettszel neki és kész ezt azt hiszem a másik lány konkrétan megmondta.

Olyan vonat után futni ami nem vesz fel pedig hülyeség.


Nekem is volt ilyen , barátja volt neki de rossz kapcsolatban voltak. Mondom majd ha szétmennek várok kicsit és elhívom randizni. Erre nemrégen megtudom a barátnőjétől hogy már új barátja van. Ejha mondom ez gyors volt:)

Szóval megértem, tudom milyen ez.

Én elfogadtam, nem agyalok ezen. Legyenek boldogok együtt azt kívánom. Majd találok én is olyat akivel kölcsönös lesz a dolog.

2017. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a story ott kezdodik hogy ez a lany nem ugy gondolta hogy o a baratnod. Te viszont mar egybol igy szolitod. Ez a z egyebkent idegesitien tapado stilus nyilvan eloben is erzodik... sorry
2017. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!