Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, aki szerelmi gondok miatt iszik? (Plátói szerelem, párkapcsolati gondok) Miben segít az ital ilyenkor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen! Jelenleg úgy gondolom, hogy ha nem innék, akkor beleőrülnék abba, hogy elhagytak. Aztán valamikor majd elkezdem szüneteltetni a dolgot... remélhetőleg.
2017. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiben. Épp ezért nem iszom. Elhagyott? Ő járt rosszabbul, nem én. :)
2017. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban segít, hogy nemsokára alkoholista legyèl, ha így folytatod.
2017. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én addig ittam, amig házas voltam, mióta elváltam, és nem csinál ki idegileg naponta az exfeleségem, már nincs okom rá, hogy igyak xD
2017. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!