Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elbizonytalanodtam, lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam, lehet még sem hozzám való?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismerkedtem egy buliban egy lánnyal, és azóta találkozgattunk, beszélgetünk szinte minden nap. Jól elvagyunk, már megbeszéltük hogy tetszünk is egymásnak, meg ki hogy smint tervezi, de tegnap este ismét együtt buliztunk és hát én józan voltam és teljesen kiábrándultam belőle... Tetszeni tetszik még ugyan úgy, de teljesen más volt mint akit én eddig megismertem.


Nem sok tapasztalatom van, mert nagyon válogatós vagyok... eddig 1 barátnőm volt, 3 évig voltunk együtt és akaratlanul is hozzá hasonlítom a többi lányt...


Szerintetek próbáljam folytatni ezzel a lánnyal vagy hogy legyen ?


23/f



2016. jún. 19. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés egy szűk hónap után felmerül benned és kiábrándultságot érzel, akkor inkább hagyd. Szerintem.
2016. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"megbeszéltük hogy tetszünk is egymásnak"


:DDD

2016. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd még, ha így látod a dolgokat. Még nem vagy teljesen túl az előzőn, ha mindenkit hozzá hasonlítasz. Addig nem érdemes új kapcsolatba kezdeni, mert csak pótlék lesz.
2016. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha máris kiábrándultál, nem ő a Te embered.
2016. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi nektek, de ma taliztunk megint o hivott el futni, utana meg en hivtam be hozzank es most teljesen mas volt. Az akit megismertem. Lehet hogy csak az alkohol miatt volt olyan? Nem tudom mit csinaljak... Mert ugy erzem osszekene vele jonnom, de meg az első baratnom irant is erzek valamit, es nem szeretnem megbantani ezt a lanyt ha ugy alakul.
2016. jún. 20. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy túl az előzőn hagyd.
2016. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele gyakrabban, hátha alakul. Csak mondd el neki őszintén azt is, hogy mi a helyzet a volt barátnőddel. Ha megérti, és ennek ellenére benne van, hogy azért találkozzatok, akkor próbálj nyitott lenni felé, és nem a volt csajodhoz mérni. Egy idő után úgyis túl kell tenned magad rajta valahogy.
2016. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!