Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódni kezdtem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódni kezdtem az egyik munkatársamhoz és ha jól érzékelem ő is vonzódik hozzám mit tegyek? Hosszú

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy férjnél vagyok. Van egy 2,5 éves gyermekünk. A kapcsolatunk nagyon megromlott a férjem olyan elvárásokat támaszt felém amit már képtelen vagyok kivitelezni. Neki is van két gyereke ők is velünk élnek a kisebb utál engem mióta az anyja teletömte a fejét. Napi 8 órát dolgozok viszem a háztartást és a kisfiamat is egyedül látom el. Ehhez hozzátartozik, hogy éjjel óránként ébren van és kelni kell hozzá. Évek óta nem aludtam nagyon kimerült vagyok, de a férjem így sem segít. :( Egyszer nem volt erőm felkelni és a karomba ringatni a 15 kg-s fiamat, akkor csúnyán összevesztünk többször meg is ütött engem, azt mondta a tulajdona vagyok és azt kell csinálnom amit mond. Akkor gyorsan felkaptam a gyerekemet és az éjszaka közepén elmentem anyukámhoz. Nála voltunk 3 napig. Kibékültünk hazamentem, de nem érzem ugyan azt a férjem iránt mint előtte. És most itt van a kollégám is. Imádni való, vicces, aranyos jóképű, kedves... nem tudom hogy mit csináljak, hagyjam, hogy kibontakozzon köztünk valami, mert a házasságom úgyis halálra van ítélve? gyötör a lelkiismeret is a lányom miatt. :( Családban kellene felnőnie, nem pedig láthatásra járnia... Látom, hogy a kollégámnak is tetszek... Egyszer konkrétan elállt a szava mikor beléptem abba a helységbe amibe beszélgetett... :) Egyébként nem azonos szakban dolgozunk így nagyon keveset találkozunk... :(

Köszönöm ha elolvastad, már attól jobb hogy "elmondhattam"... 31/N



2016. máj. 18. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az istenért kell óránként felkelni egy 2,5 éves gyerekhez? Meg főleg ringatni, te jó ég.
2016. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A ferjedet a kollegadtol fuggetlenul el kene hagynod, mert ez jobb nem csak rosszabb lesz. Egyetertek egy gyereknek csaladban kene felnonie, de nem mindenaron. Ha otthin azt latja, hogy apa folyton bantja anyat az egyreszt neki is fajni fog, stresszeli, osszezavarja es a vegen van arra esely h azt hiszi, h ez a normalis viselkedes.


Siman koltozz el a szuleidhez amig lehet az elet rovid, ha egy ahressziv oasival elsz egyutt akkor meg meg annal is rovidebb:-))Erted, megut de ezt ugy irod le mintha normalis lenne mert nem ezt hangsulyozod ki, hanem azt h nem segit:-))


Ez nagyon nem oke, meg ez a tulajdonom vagy dolog....jeeeezus. A kolleganak abszolut adj eselyt, nem is kerdes de koltozz el a ferjedtol es ne bekulj ki vele csak ilyen alap szinten kommunikalj vele.

2016. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Te nem lehetsz senki tulajdona,nem vagy egy tárgy vagy állat,hogy éjjel nappal gürizz.A "férjed" pedig ha meg ütött jelents föl,mer az ilyen emberek csak jobban rontsák a társadalmat.Ha rá jön,a viszonyotokra a kollégáddal,akkor csak nagyobb balhé lesz.Először el kellene mondanod a kollégádnak az egész történetet,majd lépned ez egyben. A titkos kapcsolatok többsége általában kiderül,ezalatt még nagyobb problémát okozva. A férjed a sittre való ha képes volt megütni egy nőt aki éjjel nappal dolgozik és nem pihen! Arról nem is beszélve hogy neveled a gyerekeit.
2016. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, a gyermekemnek alvási zavara van, alváscentrumba is kell járnom vele, hogy hátha tudnak segíteni...


A többieknek köszönöm a választ.

2016. máj. 18. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan nem tudom elhinni, hogy ilyen az életben van ... Mond, hogy kamu a sztori ... mármint az eleje, hogy milyen körülmények között élsz a férjeddel.


De azért, hogy ne csak trollkodjak: nem jó a gyereknek, ha szar családban nő fel. A gyerekek alkalmazkodnak a változásokhoz, sokkal kevésbé viseli meg őket, mint gondoljuk. Másrészt meg attól még családban egy szerető nevelőapával is felnőhet.


A házasságodról nem írok semmit, ahogy az elején is írtam: én nem hiszem el, hogy épeszű ember képes ilyenben élni, az ilyeneket én kamunak tekintem :-P

2016. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Majd gyere vissza ha végre otthagytad a gyökér férjedet, addig felesleges bármilyen tanácsot is adni a munkatársaddal kapcsolatban.
2016. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a kisfiamat is egyedül látom el."

"Egyszer nem volt erőm felkelni és a karomba ringatni a 15 kg-s fiamat"

"gyötör a lelkiismeret is a lányom miatt."


Ahha. Ne haragudj de egy anya sem irja a kisfiara h kislanyom..kamu sajnos

2016. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azon a "kislányom"-os dolgok én is megrökönyödtem, de mindenesetre ha igaz a sztori, amit leírt a kedves kérdező, akkor itt a válaszom: Hagyd ott a férjedet minél hamarabb, és közeledj a kollégádhoz, adj neki és magatoknak egy esélyt! A mostani férjednél szinte csak jobb lehet úgyis!!!
2016. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*dolgon
2016. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!