Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon vonzodom egy munkatarsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzodom egy munkatarsamhoz, de ferjnel vagyok. Hogy gyozhetnem le ezt az erzest anelkul, hogy felorolne?

Figyelt kérdés

10 eve ferjnel vagyok, 2 gyermekunk van.Soha nem csaltam meg a ferjemet, a hazassagunk atlagosnak mondhato. Szeretem a ferjemet es nem tudnam elkepzelni, hogy kulonvalljanak az utjaink, de nem vagyok szerelmes.


Mar 6 honapja vonzodom egy kollegamhoz, aki tobbszor nyiltan a tudtomra adta, hogy az erzes egyertelmuen kolcsonos.Semmi nem tortent kozottunk, egy artatalan flortrol van szo, de szo szerint izzik kozottunk a levego.O egyedulallo ferfi, tehat reszerol nincs semmi akadaly.

Nem szeretnem megcsalni a ferjemet, de megorulok a masik ferfiert.

Hogy lehet ezt az erzest legyozni? Egyaltalan van ertelme egy eleten at husegesnek maradni?



2015. szept. 19. 00:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis gerinced, nem gondolsz úgy erre a férfira és kivered a fejedből!

Ezt tudatosan kell csinálni! Mit gondolsz, a férjed, aki örök hűséget fogadott neked, hogy érezné magát, ha megcsalnád? Ezt érdemli?

2015. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha lehetséges, mondj fel a munkahelyeden.
2015. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

Első 2 válaszoló mind a ketten teljesen hülyék vagytok


Egy életen át hűségesnek maradni egyetlen emberhez felér egy öngyilkossággal.

Minden pillanatban sziven kell szúrnod magad és le kell nyomnod a saját torkodon a vágyaidat.

Igazi elfojtott konzervatív idiótának kell lenni ahhoz hogy valaki ilyet tanácsoljon.


Kérdezőnek mondom hogy mit szólnál hozzá ha később kiderülne hogy a férjed megcsalt pár alkalommal ?

Változtatna ez a mostani hozzá állásodon ?


Illetve amikor szerelmes voltam a barátnőmbe megismerkedtem egy lánnyal aki igen csak jól nézett ki és hívott át magához hogy feküdjek le vele de én nemet mondtam azzal az indokkal hogy szerelmes vagyok a barátnőmbe.

Később egy alkalommal a párom elment egy szórakozóhelyre ahol megismerkedett egy pasival aki miatt kidobott.


Akkor ?

Mi értelme is van az egésznek ?

Te kínozd magad a többiek meg addig azt csinálnak amit akarnak.

Mindenki bort iszik és vizet prédikál szóval jó gyorsan feküdj le az új emberrel és próbáld ki hogy milyen vele.

Ha jó lesz akkor meglátod mi a következő lépés ha meg nem akkor pontot tehetsz az ügy végére.


A sok hülye azt hiszi hogy isten nevében hűséget fogad egyetlen embernek. De ennek pont az ellenkezője igaz, a vágyakozás az istentől való és nem dísznek van hanem ki kell élni különben elfojtott életet élsz és ülsz a vulkánon ami egyszer úgyis ki fog törni, ha most nem akkor következő életedben de ha nem éled meg őket biztos hogy magaddal viszed.

2015. szept. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a gyerekeid?

Akkor ne hagyd, hogy kettészakadjon a házasságod!

2015. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

#3-masnál a pont.

Önmagadhoz légy hűséges, a többit próbáld meg korrekt módon intézni (őszinteséggel, stb.)

2015. szept. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Tehát a válaszadók egy része szerint főhősünk kúrassa magát popeszba a kollégával, aztán menjen haza a férjéhez és a gyerekeihez, mintha "mise" történt vóna.

Na, aszem visszefekszem aludni, most látom, hogy amúgy is szombat van.

2015. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam sem megkeseredettnek, sem hulladéknak, bár a töketlenségemet le sem tudnám tagadni, mert nő vagyok :D

Nagy bátorság kell ahhoz, hogy az ember lánya merje követni az érzéseit ... az érzést, ami a Lélek hatalma az elme felett ...

(#5)

2015. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és a munkahelyemen nem egy rendkívül vonzó nő van. Mivel családom van, feleség és két gyerek nem is játszadoztam el olyan gondolatokkal, hogy mi lenne ha...

Ha benned feltör és nem tudod hogy győzd le az érzést akkor az már azt jelenti, hogy komolyan foglalkoztatott a megcsalás lehetősége. Az meg nem igaz, hogy egy ember ha akar nem tud uralkodni a kifele irányuló szexuális vágyain. Van férjed, szexelj vele. Ha meg állandóan felbukkan akkor veled vagy a kapcsolatoddal is gond van.

2015. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Válás után meg vered a fejed a falba, hogy miért votál ilyen hülye. Ha nem akarsz hűséges lenni, minek mentél férjhez? Hogy az újdonság varázsa mistt felcsináltasd magad egy kollégával? A gyerekeid biztos büszkék lesznek a bátor mamára, aki merte követni az érzéseit és ezért szétbarmolta a családot. Én se vagyok már tini, de ettől éppúgy felfordul a gyomrom mint 10 éve...
2015. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

3-as Abszolut egyetertek en igy elek, semmi megbanas:-))


33/N

2015. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!