Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, hogy gyozhetném le az érzést?

Figyelt kérdés

Szlovákiai egyetemre járok, ahol kevés a magyar, de természetes, hogy veluk barátkozom inkább. Az egyik magyar osztálytársammal, aki lány, sokat beszélek (magamhoz képest, mert általában inkább csondben vagyok, mint beszélek), és korrepetáltam is párszor, amiért hálából néhányszor meghívott enni-inni, és jókat beszéltunk. Nemrég még hozzánk is eljott házit csinálni, mármint kozos házit. Szóval, ahhoz képest, hogy nem járunk, eleget vagyunk egyutt. A "gond" ott kezdodik, hogy van barátja, már régóta, és komoly, én meg azt vettem észre magamon, hogy nagyon hiányzik. Barátnom nincs, nem is volt eddig, elég magányos voltam, és o ezt megváltoztatta, csak én túl messzire mentem, ill. hagytam magam. Most vizsgaidoszak van, otthon vagyok egyedul, és tanulnom kéne, de nem igazán bírok odafigyelni, mert csak arra tudok gondolni, hogy találkozzunk már, és beszélhessunk. Eddig is volt olyan, ha egyedul voltam itthon, kellemetlen volt, de amikor hazajott a család tobbi tagja, ez elmúlt, de most ilyenrol szó sincs, ha nem tereli el valami a figyelmem (mint pl. a Dr. House tegnap), úgy érzem, hogy nem bírom ki. Mit csináljak, hogy másra is figyelni tudjak? Meg hogy ne hiányozzon ennyire...? Amit nehéz lesz elérni, mert nagyon kedves lány, mindenkivel rendes, és barátkozó. És lehet vele oszintén beszélni, nem csak annyit, hogy szia, hogy vagy... Bocs, ha rinyálok, de mint írtam, még nem volt barátnom, meg szerelmes se voltam.


21/F


2010. jún. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van: vagy belenyugodsz, hogy csak a barátod, vagy megvárod szépen amíg szakít a barátjával, és akkor megvigasztalod, kitudja TALÁN lehet belőle még valami... egyszer... de az érzést nem lehet csak úgy legyőzni!
2010. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érzést az elején még le tudod győzni, el tudod nyomni, de ha már komoly, akkor nagyon nehéz!
2010. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fke ***** válasza:

szerintem szerelmes vagy

de arra várni, hogy szakít a barátjával ostobaság, főleg, ha komoly a kapcsolata

ha szereted próbáld meg, de, ha ő nem érzi ezt írántad, akkor nem sok(nulla) esélyed van

tudom nem hangzik túl jól, de szakítsd meg a kapcsolatot és keress mást, nincs értelme szenvedni emiatt

és sok szép lány van még Észak-Magyarország átkeresztelt részén

2010. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólesett, hogy kiírhattam magamból, jobban érzem magam :) Délig nem is tanultam semmit, de legalább helyrebillent kicsit a lelki egyensúlyom :D A kapcsolat lehet, hogy magától is megszakad, nem áll túl jól vizsgák terén, lehet, hogy szeptembertol már nem fog idejárni :( Arra nem várok, hogy szétmenjenek, az szemétség lenne. Hirtelen "otthagyni" nem akarom, nem szeretném megbántani, ha megtenném, ezt az egészet el kellene neki mondanom, azzal meg valszeg véget is érne az ismeretségunk, amit meg egyáltalán nem akarok. Majd igyekszem kevesebbet lenni vele.
2010. jún. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!