Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyeK? Beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyeK? Beleszerettem az egyik osztálytársamba!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akibe rendesen belehabarodtam, az iskola egyik leghelyesebb fiúja. Most 17vagyok. Kezdek tőle megőrülni, mert olykor úgy tesz, mintha nem is léteznék, máskor meg aranyos, és ami már idegesít, ahogy néz. Pénteken a ballagásra készültünk, ketten díszítettük a folyosót, átölelt, láthatóan állandóan a közelemben akart lenni. Ám van még egy bökkenő: van barátnője, aki ráadásul hasonlít rám!Mit tegyek? Felejtsem el vagy küzdjek érte, ja, az anyja az én anyám barátnője!!! S.O.S.
2010. máj. 3. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fordítva!
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkoz össze vele amenyire csak tudsz. Hív el mindenhova. És ha úgylátod nem éppen van jóban a csajával lecsapszrá(MEGCSÓKOLOD!). Mindent meg teszel érte.(semmi rossz nap vagy dhükitörés a közelébe) És ha belédhavarodot és szakítottak a bnőjével már szabad a pája
2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy bírom az ilyen diszkrét megközelítéseket:D mondd meg neki h tetszel...és ennyi,jó ne úgy ahogy legszívesebben mondanád, csak visszafogottan...sok sikert...jah és nem kell személyesen,az soxor s.arul sülhet el ha nem vagy elég határozott akk simán msn sms stb...
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, várom még a további tanácsokat.

A múltkor csúnyán összekaptunk, vagyis majd leharaptam a fejét, de ő erre csak mosolygott. Mintha tetszenének neki az efajta dühkitöréseim. De attól is félek, hogy mivel olyan hasonlóak vagyunk a barátnőjével, hogy nem-e őt látja bennem is. Az viszont egy kicsit fura, hogy soha nem beszél róla, és amikor így páran elmegyünk bulizni, akkor sem hozza magával. Ahhoz viszont gyáva vagyok hogy csak úgy bevalljam neki. Félek az elutasítástól. Ő meg eléggé magabiztos. Csakhogy ha nem is tetszek neki, akkor miért néz olyan áthatóan. És az a legszebb, hogy amikor észreveszem, nem nagyon zavartatja magát. Bocsi h ennyit írtam...

2010. máj. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!