Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy osztalytarsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztalytarsamba, es nem tuodo mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segitsetek kerlek h hogyan mondjam el neki mert en felek attol, hogy egy ujabb csalodas erhet. En igazan Szeretem OT.
2010. szept. 24. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan mondjam el neki??? Felek , hogy egy ujabb csalodas erhet:((
2010. szept. 24. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Édesem, millió csalódás fog még érni. Nyugodtan beszélj vele, de ne úgy kezd, hogy szereted, hanem hívd el sétálni pl. Ha visszautasít, akkor legalább tudod!
2010. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ömm meddig fogtok még egy suliba járni??Mert nekem is hasonló problémám volt és attól féltem hogy a haverjai emiatt fognak csesztetni meg ő is!Volt még egy évünk hogy egy suliba járjunk és az az egy év valószínűleg kínszenvedés lett volna nekem...ha nemet mondott volna!Ezért ha hasonló az eset ne kövesd el azt a hibát amit én hogy akkor nem mondtam meg neki!!
2010. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Funktasztikus ***** válasza:
ez még semmi:)elötted van a felnött kor akkor leszenek fájdolma minden téren:)ezt bird ki hisz tudod ami em öl meg az erösebbé tesz:)
2010. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy igazán szereted,vagy sem.Nem ezen múlik,hanem azon hogy bejössz-e neki.Kénytelen leszel vele beszélni,a visszautasítás éppúgy benne van mint az elfogadás.Képzeld el,ha csak igent mondhatna akkor nem is ember lenne,hanem egy beprogramozott robot.De te nem egy cyborggal akarsz járni.Ha nem választhatna,akkor mindenre csak bólogatna,milyen unalmas lenne ha nem lenne saját véleménye,és saját akarata: csak egy lélektelen automata.
2010. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!