Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 14 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves fiú vagyok és október óta őrülten beleszerettem egyik osztálytársamba.Mit tehetnék, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
NEM TUDJA MÉG HOGY SZERETEM. Egész jól kijövünk egymással, de még sem tökéletes minden. Suliban is mindig másokkal lóg, rólam (egy-két kivétellel) tudomást sem vesz nem is szól hozzám. Mindig én megyek oda hozzá, mindig én kezdek el vele beszélgetni. Msn-en is mindig én írok neki, mindig én kérdezem, de van amikor jól eldumálunk msn-en, de suliban ugyanúgy nem nagyon foglalkozik. Próbáltam már elhívni helyekre, de mindig visszautasított vagy talált valami kifogást. És most elvileg jár az egyik osztálytársunkkal, aki a haverom. A haverom sem tudja hogy szeretem a lányt. Eddig is nagyon kevés esélyem volt, de hogy még járnak is, így alig maradt valami esélyem. Mit tegyek? Mikor valljam be neki?
2009. jan. 10. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg? Kérdezd meg a haverodat, hogy tényleg így van-e, és ki kezdeményezésére kezdtek el járni.

Ha nem a lányéra, akkor nagyobb az esélyed. Bármi is van, udvarolj kitartóan, ha tényleg szereted, légy nagyon figyelmes vele, ha úgy érzed, hogy valami bántja, kérdezd meg.

Utána alkalmazhatod a taktikát, hogy úgy teszel, mintha nem is érdekelne, és ha ő jön oda és kérdezi meg, hogy miért nem beszélsz vele, vagy ő kezdeményez beszélgetést, akkor nem vagy közömbös a számára, és akkor egy idő után szerelmet vallhatsz neki.

2009. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, a csajt láthatóan nemérdekled

Nem éri meg h bevald neki úgyis kosarat kapsz, hagyd a fenébe

2009. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz... Ez sajnos esélytelen...

Emlékszem, hogy mikor annyi idős voltam mint te (most úgy hangzik, mintha rohadt öreg lennék, pedig nem), nagyon bele voltam esve lányokba, és úgy éreztem hogy nagyon szerelmes vagyok, és nem tudok nélkülük élni, és ezzel igazából semmi gond nincs, de nem vettem észre, hogy igazából nem izgatom a lányokat, és inkább vagyok idegesítő, mint barát...

El kell felejtened a lányt. Biztos vagyok benne, hogy nagyon kedves, és Ő a legszebb, de majd lesznek mások, akik iránt ugyanígy érzel.

Tudom, hog nehéz, de légy türelemmel. Te is megtalálod majd azt a lányt (lányokat), akik ugyanígy éreznek irántad...

Abba meg ne olcass bele túl sokat, hogy MSN-en jól eldumálgattok. Általában emberek felszabadultabban viselkednek az internetetn. Gondolom magadon is észrevetted, hogy ilyenkor könnyebben megy a társalgás..

Sok sikert, bármit, is döntesz!

2009. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is keress mást...ha annyira nagyon szereted akoor barátkozz vele, de addig ne hajts rá, amíg a haveroddal jár.
2009. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!