Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon vonzodom egy munkatarsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzodom egy munkatarsamhoz, de ferjnel vagyok. Hogy gyozhetnem le ezt az erzest anelkul, hogy felorolne?

Figyelt kérdés

10 eve ferjnel vagyok, 2 gyermekunk van.Soha nem csaltam meg a ferjemet, a hazassagunk atlagosnak mondhato. Szeretem a ferjemet es nem tudnam elkepzelni, hogy kulonvalljanak az utjaink, de nem vagyok szerelmes.


Mar 6 honapja vonzodom egy kollegamhoz, aki tobbszor nyiltan a tudtomra adta, hogy az erzes egyertelmuen kolcsonos.Semmi nem tortent kozottunk, egy artatalan flortrol van szo, de szo szerint izzik kozottunk a levego.O egyedulallo ferfi, tehat reszerol nincs semmi akadaly.

Nem szeretnem megcsalni a ferjemet, de megorulok a masik ferfiert.

Hogy lehet ezt az erzest legyozni? Egyaltalan van ertelme egy eleten at husegesnek maradni?



2015. szept. 19. 00:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Sok hulladek ember van, de hat olyannak is kell lennie.
2015. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

Volt itt egy válaszoló akinek kitöröltettem a trágár irományát.


Szóval ez a tag engem és 3-ast (és ha előbb jött volna 10-es akkor őt is) önbizalom hiányosnak nevezett amit kicsit mókásnak tartok.

Mégpedig azért mert pontosan ahhoz kell az önbizalom hogy valaki vállalja a szingliséget vagy azt hogy nem megy hozzá a párjához mert ki tudja mit hoz a jövő.


Szóval ennek pontosan az ellenkezője igaz és azok sietnek elvetetni magukat akik nem bíznak magukban, és hozzá mennek az első emberhez akinek kellenek aztán gyorsan gyereket vállalnak hogy magukhoz láncolják a másikat.


Több ilyen válaszolóval is találkoztam itt párkapcsolati kérdéseknél és eléggé fent hordták az orrukat mintha már nekik bejött volna az élet.

Ezzel szemben -mivel az élet teljességgel kiszámíthatatlan- egy szép napon arra ébrednek hogy a párjuk bemondja az unalmast és szépen lelép.

És akkor ott maradnak egyedül félig elhízva, igénytelenül bezárkózva mert eddig olyan életet éltek mintha a külvilág nem létezett volna a számukra.

Persze csak szerencsés esetben történik ez mert amugy két össze nem illő ember -aki nem mer váltani- élete végéig kínozza egymást.


A legnagyobb butaság pedig az hogy ezt az örök hűség dolgot az ember csinálja isten nevében.

Pedig isten sosem garantálta senkinek hogy örökké szeretni fog valakit, sőt már a következő napon sem biztos hogy szeretni fogod a másikat.

Aki egy picit is elmélkedett az élet természetén, rájöhetett hogy az egyetlen állandó dolog az életben a változás. Szóval isten szereti a változatosságot de az ember annyira buta hogy örök hűséget fogad valakinek isten nevében.


Isten biztos hogy halálra röhögi magát azon hogy az ember akit saját képére teremtett hogy lehet ilyen ostoba.


Kevesen tudnak élni de úgy látom 5-ös és 10-es közéjük tartozik.

2015. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó..

Kérlek ne vedd támadásnak, csak objektív vélemény:

pedig olvasva a soraidat, -mind az első, mind az utólag válaszodat-, bizony, kiabál az írásodból, hogy sérült vagy lelkileg.

( nem láttam a törölt hozzászólást, ezt csak a te írásodra reflektálva mondom)


Másrészt, én nagyon nem vagyok istenhívő, sőt, inkább vagyok akkor már atesita.

A hűséget nem istennek fogadom ezáltal, számomra mégis fontos egy kapcsolatomban. ezt nem tartom egy vallásos dolognak. pusztán annyit várj el mástól is, amennyit te magad is neki szánsz.


És én elvetetni sem akarom magam ( egyáltalán), ez sem törvényszerű:

egyáltalán nem kell nekem mostanában házasság, inkább ijedek meg tőle, mégis eljegyeztek.



nem vagyok egy csúnya lány sem ( nem vagyok egy önbizalomhiányos személy sem, de öntelt sem), és mégis meg tudom állni, hogy megcsaljam a páromat.


Lehet okolni a szar életet, meg a pofára esést, hogy ott hagytak, mikor te hűséges voltál stb. és elhiszem, hogy nagyot csalódtál. De ne okoljuk a körülményeket, a szar csak még több szart szül. Ha magad is ilyen elvekkel élsz, akkor persze hogy mit is vársz majd mástól. kapod, amit, ugye..


És igen, én olyan kapcsolatot akarok, ahol a társam hűséges és képes ellenállni és lemondani egy alkalmi szexről.


Másrészt meg tényleg jó lehet ezzel a felfogással élni, hogy a nőd miközben veled van, másokkal hentereg ha úgy van és kap az alkalmon, aztán ha jobbnak bizonyul a másik pasi, ott hagy ilyen yolo egyszer élsz alapon. De erre te nem mondhatsz semmit, hiszen ez a Te életfilozófiád is, amit választottál, és be is vonzod szépen.


Emberek vagyunk persze és különbözőek, alapjában véve van aki hűséges típus, van aki nem. Ideális esetben 2 hasonló felfogású ember találkozik, és remélem megérdemlik egymást mindkét viszonylatban.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, bármit hozhat az élet, de nálam nagy bűntudat lenne és marcangolnám magam, ha megcsalnám a páromat. Nem biztos, hogy megérne annyit.


25L

2015. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Tyű a 13-as hozzászólást akár én is írhattam volna minden ugyanaz (annyi, hogy én 26 vagyok nem 25).

Annyit tennék hozzá, hogy onnantól mikortól valaki kapcsolatban van, már nem csak magadért felelsz. A párodra is hatással vagy. Ezért is nagy felelősség egy kapcsolat, mert a bizalommal együtt esélyt adsz arra, hogy bántsanak. Akit már megcsaltak az tudja mennyire fáj ez. Akkor miért akar ennyi fájdalmat okozni az embernek akit elvileg szeret?

2015. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
A 3-as nagyon gyorsan lehülyézett mindenkit ez eléggé minősíti őt, holott abban amit ő írt nem volt benne sehol az őszinteség. Milyen kapcsolat az amelyik hazugságra épül ? Olyan mint a mocsárba építeni házat, elsülyed lassan de biztosan. És hogy válaszoljak is a kérdésre, szerintem mond el a férjednek amit érzel a munkatársad iránt és beszéljétek mit lehet ez ellen tenni.Ha arra a döntésre jutsz, hogy már nem akarsz vele élni akkor el kell válni és vállald a kockázatot, hogy a másik esetleg csak egy futókaland lesz, aztán maradsz egyedül és akkor azt csinálhatsz amit akarsz.
2015. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

13-as szóval aki úgy látja az életet ahogy az valójában van az lelki sérült.......gratulálok ennyi eszed van


Mellesleg az elméleted már ott megbukott hogy meg kell állnod hogy megcsald a párodat, mert ezek szerint más emberek után vágyakozol.


14-es 15-ös meg csak bizonyítják hogy az emberi butaságnak több követője is van

2015. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
3 -as támaszd is alá az állitásodat ha elég értelmes vagy, ne csak kijelentsd, hogy buták vagyunk :) Félsz őszintének lenni és inkább hazugnak titulálod az egész világot ?
2015. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Most meg egy olvasás képtelen....


Ott van fentebb részletesen leírtam, a 12-es konkrétan


Életképtelen emberek által jól lehúzva természetesen

2015. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, bar a hasznos tanacsok tobbsege privatban erkezett.

Eszem agaban sincs elvalni annak ellenere, hogy nyilvan nem tokeletes a hazassagom.Jol kijovunk a ferjemmel, talan tulzottan is epitunk egymasra, de a szex mar egy ideje valahogy kiveszett a kapcsolatunkbol. Biztos vagyok benne, hogy a ferjem is megcsal alkalmankent, de egy futo kaland miatt nem erdemes felrugni az eletunket.

Sokak szerint epp a megcsalas a hosszu hazassag titka, mert igy nem fasul bele az ember a mindennapokba.

Ettol fuggetlenul szep dolog a huseg, sokaig en is igy gondoltam, mint ahogy nehanyan leirtak.

Sem az eddigi eletunkrol, sem a vagyaimrol es igenyeimrol nem szeretnek lemondani.Ugy gondolom nekem is jar meg egy kis kenyeztetes a 2 perces alkalmankenti rutinon kivul.Majd igyekszem megtalalni az arany kozeputat.

2015. szept. 20. 21:52
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

Szoval akkor a ribik utjara lepsz?

De ez csak egy koltoi kerdes volt, ne valaszolj.

Az a baj, hogy nagyon sok ember tud gerinc nelkul elni.

2015. szept. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!