Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon vonzodom egy munkatarsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzodom egy munkatarsamhoz, de ferjnel vagyok. Hogy gyozhetnem le ezt az erzest anelkul, hogy felorolne?

Figyelt kérdés

10 eve ferjnel vagyok, 2 gyermekunk van.Soha nem csaltam meg a ferjemet, a hazassagunk atlagosnak mondhato. Szeretem a ferjemet es nem tudnam elkepzelni, hogy kulonvalljanak az utjaink, de nem vagyok szerelmes.


Mar 6 honapja vonzodom egy kollegamhoz, aki tobbszor nyiltan a tudtomra adta, hogy az erzes egyertelmuen kolcsonos.Semmi nem tortent kozottunk, egy artatalan flortrol van szo, de szo szerint izzik kozottunk a levego.O egyedulallo ferfi, tehat reszerol nincs semmi akadaly.

Nem szeretnem megcsalni a ferjemet, de megorulok a masik ferfiert.

Hogy lehet ezt az erzest legyozni? Egyaltalan van ertelme egy eleten at husegesnek maradni?



2015. szept. 19. 00:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha enyire vágyakozol másra mièrt nem hagyod ott a párod? Azzal takarózni ,higy ö is megcsal, hát elèg gáz.Arany közèp út meg nincs!
2015. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
28/F igen tényleg figyelmetlen voltam szerencsédre, de most mikor ujraolvastam a 12-es választ, látom a sok zagyvaság mellett benne vagy a vallásba is rendesen, hát mit mondjak elég bajod van neked... nem is eröltetem tovább mert nem nagyon van értelme, sok szerencsét az elméleteidhez, majd reménykedj, hogy két pont között a görbe út bizonyul a legrövidebbnek nem az egyenes :)
2015. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2015. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"..de a szex mar egy ideje valahogy kiveszett a kapcsolatunkbol. Biztos vagyok benne, hogy a ferjem is megcsal alkalmankent, de egy futo kaland miatt nem erdemes felrugni az eletunket."


Egy picit megértettem az egésznek a hátterét ( már így általánosságban az ilyen dolgoknak)


De én viszont így nem szeretnék élni, rosszul vagyok a gondolattól is, kikészítene és nem tudnám elviselni, ha megcsalnának. Egyszerűen képtelen lennék rá. :/ Lehet, hogy én vagyok az önző.

Tényleg csodálom (nem tudom mi a jó szó), aki tudatában is van,hogy megcsalják és el képes viselni. Mármint ha ezzel együtt tud élni valaki, az is lehet egy opció, én erre képtelen vagyok jelenleg.

Persze ki tudja, hogy mi lesz 10-20 év együttélés/házasság után..


Most, fiatal fejjel csak reménykedem, hogy soha nem alakul így. Olyan jó lenne, de az élet bármit hozhat, tudom.

2015. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

28F-es válaszadónak:

"Mellesleg az elméleted már ott megbukott hogy meg kell állnod hogy megcsald a párodat, mert ezek szerint más emberek után vágyakozol. "


Akkor leírom a te stílusodban, hátha jobban átmegy:

Te pedig tényleg full agyhalott vagy, ha azt gondolod a kicsiny fejedben, hogy a hűséges ember,az egy külön faj(ufó?), miszerint nekik Nincs semmilyen nemi vágyuk, szexuális vonzalmuk, miután kapcsolatba kerültek. Sajnos ez nem így van, bocs. Nem ezen múlik.


Megsúgom, igen, olykor előfordult már, hoyg megkívántam mást szexuálisan.Na és? És akkor most mi van? Ember vagyok, igen, nem robot.

A különbség kettőnk között az, hogy én meg tudtam/tudom állni ezt, míg te nem. Döntés kérdése.

Tudsz uralkodni a vágyadon vagy nem. Ezért vagy EMBER és nem ÁLLAT. Nem leszel aszexuális minden más ember irányába, csak azért mert lesz párod. Lehet hogy más igen, én csak a magam nevében beszélhetek.

De akkor is ott a különbség: Én így is hűséges maradok, mert ÍGY DÖNTÖTTEM. Ennyi.

2015. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!