Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hölgyek, nők, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők, asszonyok! Van köztetek eltartott? Miért jó ez nektek? Egy Warburg F50be is beleülnél, vagy marad a Tesla, mert at Audi, Bmw is tömeg autó már?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 00:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Milyen az a Warburg F50? Ha rákeresek, csak játékautókat ad ki :D
2017. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a képzelet szüleménye... :D
2017. ápr. 26. 00:10
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Csak a Tesla. Abban a legbiztonságosabb a dugás menet közben.
2017. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Eltartott vagyok, mivel kulfoldon elunk, 15 honapos a lanyunk, es itt csak 9 honapig jart gyes, utana semmi:( a bolcsi meg meregdraga. Kb 2 honap mulva megyek dolgozni vissza. Nagyon rossz erzes, hogy eltartott vagyok, engem mindig arra neveltek, hogy legyen sajat keresetem, legyek onallo, ne fuggjek senkitol stb.

Ha nem gyerekvallalas miatt lennek eltartott, akkor nem is lennek az :DDD ez hulyen hangzik, de na. Max abban az esetben viselnem meg el, hogyha halalos beteg lennek.

De egyebkent nem vagyunk gazdagok, hanem jol elunk. Egy ujabb fajta volkswagen passatunk van, szivesebben ucsorognek audiban :D:D jovore veszunk nagyobb csaladi autot, de persze addigra mar en is dolgozom. Egyebkent Mercedest nezunk, nem Teslat:DDD



Amugy gyoker egy kerdes volt.

2017. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 00:15


Sajnos gyökér vagy sem, van realitás alapja. Mikor egy zsírdisznó mellé beül egy agyon plasztikázott szilikon s..gű,mellű cicc micc a merci suvba amit most hoztak ki a szalonból,a gyerekre,aki meg ad magára,de 20 éves bmwje van rá se néz(Audim van 10 éves,csak hogy nem.magamra utalgatok:) ) Szerinted? Na így is hülye kérdés? :)

2017. ápr. 26. 00:22
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez a "zsírdisznó mellé beül egy agyon plasztikázott szilikon s..gű,mellű cicc micc a merci suvba" egy olyan sztereotípia amit én még a valóságban nem láttam, csak filmeken illetve sok éve elvétve élőben. Bár nem vagyok eltartott, de nekem aztán teljesen mindegy milyen autó van alattam, csak ne rohadjon szét. Persze jobb érzés beülni egy luxusautóba, de ez annyira nem számít, hogy nem is tudom mit keres a felnőtt párkapcsolatok kategóriában. :D
2017. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Pedig ha az ember nyitott szemmel jár a városban, főleg a plázák környékén rengeteg ilyet látni, szóval jogos a kérdés.
2017. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Érdekes az utolsó lát ilyet. Max az nem,aki nem akar. :) Nem is provokativ kérdés lenne ez. Az veszi magára,akinek inge. Félre értések elkerülése végett,ami rám igaz én is magamra szoktam venni. Nem vagyok szent. ;)
2017. ápr. 26. 00:39
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Ti egyébként agyonplasztikázott, szilikon seggű-mellű plázaribikre vágytok? Vagy miért érdekel, hogy milyen autóba ül be, vagy hogy eltartja-e a zsírdisznó? Én értelmes, tanult, diplomás nőket nem igazán látok pénzes zsírdisznókkal.
2017. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Pedig mindenhol látni ilyet.
2017. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!