Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hölgyek, nők, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők, asszonyok! Van köztetek eltartott? Miért jó ez nektek? Egy Warburg F50be is beleülnél, vagy marad a Tesla, mert at Audi, Bmw is tömeg autó már?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 00:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ma 00:47


Valóban igazad van. A másik véglet pedig a 20 kilós kefehajú,kockás inges maugli,akin az xs-es póló is lötyög. :)

2017. ápr. 26. 00:54
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Na ácsi!!! Vágyik a fszom ilyen nőre!


"Ez a "zsírdisznó mellé beül egy agyon plasztikázott szilikon s..gű,mellű cicc micc a merci suvba" egy olyan sztereotípia amit én még a valóságban nem láttam, csak filmeken illetve sok éve elvétve élőben."


Szimplán erre reagáltam, hogy már pedig vannak ilyenek, elég sokan.

2017. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy erre reagáltál. Mi itt a gond? :)
2017. ápr. 26. 01:08
 14/20 anonim ***** válasza:
A 85%-osnak címeztem.
2017. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
#12 Mondjuk én nem pesti vagyok, lehet azért nem találkozom ilyenekkel.
2017. ápr. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindkét félnek megfelel így akkor miért baj ha valaki eltartott?
2017. ápr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 wiWell ***** válasza:
54%
Az agyonplasztikázott lányok melle-segge-szája nem diákhitelből vagy varrónői fizetésből lett megcsináltatva, azt bizony vagy a teslas zsírdisznó fizette vagy az elődje aki szintén hasonló kaliberű. Ezek a lányok hozzá vannak szokva egy bizonyos színvonalhoz és nem fogják lecserélni valaki miatt aki "ad magára". A plasztikázott cicustestet formában is kell tartani (implantátumcsere, hajhosszabbítás, szempillaragasztás) ami bizony nem olcsó.
2017. ápr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy tíz éves Audi kb. 2 millió forint. Egy új, full extrás viszont drágább, mint egy Tesla Model S.

A 20 éves BMW meg aztán végképp nem a sikeres életet sugallja.

2017. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert különben hogyan plasztikáztatna, vagyis miből az átlagos fizetéséből, vagy minimálbérből?
2017. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos latni ilyet, en annyira nem figyelem, hogy masok mit csinalnak, mert

1: nem erdekel

2: tobbre tartom magam annal, hogy csak a penz es a luxus miatt eltartassam magam

3: akinek ilyen no kell, azzal ugysem illunk ossze, minek foglalkozzak vele? Foglalkozom olyanokkal inkabb, akiknel latok eselyt az osszejovesre.

4: rengeteg vonzo konyvelo, ugyvedno, pszichologus es orvosno is van, ok nem varnak eltartasra, csak erdekes, oket senki nem veszi eszre, mert minek? Meg neki ugye konnyu szepnek lenni jo fizuval..

5: ha ilyen nore vagysz mindenaron, es zavar, hogy a dagadt bmwsek lenyuljak toled, akkor hizz meg es vegyel egy bmwt. Biztos banod, hogy neked nincsenek ilyen plasztik baratnoid akiknek csak a penzed kell.

2017. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!