Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai divatfiújáknál (tömeg, nem a pávák) azt látom hogy 1-1 kép alatt 150-200 like,1500 ismerős abból 1100 lány, mégse találják az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
De közben meg az jön le a képekből, poszt, stb, h milyeb happy minden közben meg egy lelki roncsok. : ) Miért jó az ilyen Sebestyén b. Bazsi fajtákat majmolni? :)

#Hdhdbd
2017. márc. 27. 12:06
1 2
 1/14 Higgany ***** válasza:
Az igaz szerelem keresése és a lájkok száma két teljesen különálló dolog. Semmi közük egymáshoz.
2017. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerinted véletlenül nő 4/5 része az ismerőseinek?:) Mellesleg ha 500ból 400 nő és azok között sem talál magábak az elégszánalmas. Nem 1-2 ismerősöm van,aki ebben a cipőben jár oszt csak sír. :) Meg 1-2 barát is...
2017. márc. 27. 12:20
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg a likeok számával(igen),meg azzal,hogy kefegajat csináltat magának kokpenzálja a kisebbségérzetét,csak,hogy tartozzon valahova? :)
2017. márc. 27. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Több oka is van


1.A 200 like fele lehet, hogy férfiaktól, öregnéniktől, kamu fehasználóktól van


2.A maradék 100 nő is lehet "láááájkol" minden szart. Nem releváns a "lááájkok" száma...


Az élet szomorú. Ez ellen nincs mit tenni. Dübörög is a szenedélybetegségekre építő iparágak töbsége.

2017. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így nekik fiatalon, ismerkednek, flörtölnek, mindig új haverinák, nem is akarnak egyelőre igazit találni
2017. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja,nem vagyok én elkeseredve,nem azért írtam. :D csak bem értem,hogy leget 20bóp 18 ember annyira önállótlan,önbizalom hiányos,hogy majmolják egymást. :) Na de kibek mi a jó. :)
2017. márc. 27. 12:32
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 12:32


Fiatalon? Van aki 35 évesen ezt csibálja. :)

2017. márc. 27. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted reális hogy van 1500 (valódi) ismerőse?! Max bejelöli őket, ők visszajelölnek, és be is fejeződött kettejük története. Legtöbb esetben szerintem ez van. Majd a 3-4 haverjának mutogathatja, hogy milyen nőket ismer.

Meg hát szerinted, aki ekkora "sztár" az interneten, és esetleg a lányok elolvadnak tőle, az keresi az igaz szerelmet?

2017. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Időpont ma 12:34


Képzeld keres. Egyik kollégám pont ilyen. Más se látok csak pláza macskák képeit lájkolja. Egy helyre járunk edzeni. 3 találkozóból 2szer elsurja magát,hogy nem talál nornlmálisat. De nem mobdom neki,hogy az ilyen nőktöl többet ne várjon,mert ha ennyire hülye,hogy nem jön rá,akkor így járt. :)

2017. márc. 27. 12:38
 10/14 Higgany ***** válasza:
100%
Mert nem normálisat keres hanem csinos jós*ggű pláza macskát. Azokat meg nem igaz szerelemmel lehet meghódítani. Hanem pénztárcával.
2017. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!