Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai divatfiújáknál (tömeg, nem a pávák) azt látom hogy 1-1 kép alatt 150-200 like,1500 ismerős abból 1100 lány, mégse találják az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
De közben meg az jön le a képekből, poszt, stb, h milyeb happy minden közben meg egy lelki roncsok. : ) Miért jó az ilyen Sebestyén b. Bazsi fajtákat majmolni? :)

#Hdhdbd
2017. márc. 27. 12:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valóban 10es igazad van. Csak el ne kapjon vmi AIDSet. :)
2017. márc. 27. 12:59
 12/14 anonim ***** válasza:

én is gondolkodtam ezen. 26 vagyok és csomó ismerősöm olyan, amit leírtál. De ez nőkre is különösen igaz.


Ez azért van, mert ma a kifelé való feszítés a divat. Mindenkinek meg kell mutatni, milyen érdekes vagyok, különben nem hiszik el rólam, hogy az lennék.

Miért vana nnyi mellkidobós, vagy gyúrós kép? mert mutatni kell hogy én szép vagyok, ügyes vagyok tralala.


nagyon sajnálom a tőlem fiatalabb srácokat, akiknél első lett a ruha meg cipő, amit a szüleik pénzén vesznek, majd verik magukat az utcán mekkora császárok, de előbb meg kell írni a matekházit.

2017. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Végre valaki felfogta amit írok. Nem arról van szó,hogy milyen ruhákban jár. Én is szeretem a drága ruhákat,én se vennék 20 éves swiftet, nem is az van.. én is edzek. De ez a megmutatom ki vagyok beszúrom magamnak a sustanon 250et is,ha kell ,ha nem csak hogy lássák ki mi vagyok.. Na ez a szánalmas. :) Soj divat gyökér birka gyúrós,akkor is szúrja magát,ha kell ha nem. Csakhogy a kisebbség érzetét ezzel csökkentse. Hol ott minden komolyabb testépítő is azt mondja," ha nem versenyzel ne koxolj". De a birkáknak hiába beszél az is ,aki ért hozzá. :)
2017. márc. 27. 13:56
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
kisebbségi komplexusa van a legtöbb embernek.És a neten kap reakciót, ezért tudja nvelni az egóját.
2017. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!