Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidékiek és városiak! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidékiek és városiak! Veletek is így van ez?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakok, de suliba egy 10x nagyobb és zsúfoltabb városba járok. Az emberek rohannak a belvárosban, mindenki kapkod, lökik fel egymást, átnéznek a másikon. Azonban én kisvárosi emberként majdnem az összes embert megnézem és csak azt látom mindenhol hogy üresfejű emberek vannak. Cicababák, akiknek külsejük van, de üresek, pasikat akik ugyan ezek... Azt hittem nagyobb városban könnyebb megtalálni a szerelmet, de nem.


Szerintetek hol könnyebb?


Vidéken, ahol úgymond "kevés a választék" de ott még fellelsz emberi értékeket?

vagy Nagyvárosban, ahol "nagyobb a választék" de ezzel nagyobb a verseny is?



2016. szept. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Felszínesen ítélsz.
2016. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem kategorizálnám be így. Nem településfüggő, hogy ki milyen stílust sajátít el. Egy fiatal falusi lány is lehet ugyanolyan cicababa, mint egy nagyvárosi.

Nyilván egy nagyvárosban több a normális nő/férfi, mint egy kis faluban, így ha mindenképp mondani kell valamit, akkor a városban nagyobb az esély rá statisztikailag.

Ettől függetlenül mindenkinek mást jelent az emberi érték, így a kérdés máris értelmét veszti ilyen szempontból. :)


30F

2016. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyvarosban. Alig vartam h kiszabaduljak a szulovarosombol anno. Szerencsere sikerult.
2016. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyvárosban találtam egy másik vidékit. :)


Amúgy én ezt nem vidék/város problémának látom, sokkal inkább annak, hogy milyen körökben mozog valaki. Én vidéki vagyok, de Budapesten egyetemen sokkal szimpatikusabb emberekkel találkoztam, mint itt. Teljesen véletlen, hogy épp egy másik vidékit találtam meg, abszolút nem ezt néztem.

2016. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a városokban több az érték, mivel a nagyobb városokban általában értelmesebb, intellektuálisabb emberek élnek (nyilván itt is van pár aljanép), vidéken meg alacsonyabb az emberek iskolázottsága, és a lányok még mindig kukoricacsuhából jósolják meg, ki lesz majd a férjük. (Mivel kb. ez életük értelme vidéken, hogy férj meg 10 gyerek.)
2016. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre sajnos nem tudom a választ. Illetve a nagy számok törvénye alapján a városra tippelnék.


Viszont a meglátás igaz. Városban mindenki rohan nincs ideje, nem kedves a másikkal stb.

Én ezt fokozottabban látom, külföldön élek, mikor hazamegyek óriási a különbség. Az emberek itt ráérősen, nyugodtan, nem egymáson átgázolva mászkálnak, vásárolnak, nem rohannak. Kedvesek még az ismeretlen emberekkel is. Otthon pedig én is azt látom hogy mennek mint a birkák agyatlanul, lökik fel egymást. Rohannak, a kedvesség nyomát sem találod bennük (tisztelet a kivételnek). Falun pl több közvetlen, egyszerű,kedves nőt ismerek, ott egy fokkal jobb a helyzet csak ugye a megélhetés a nehéz.

2016. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!