Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akin már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akin már valamennyire látszott a terhesség, mikor férjhez ment? Vidékiek vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy viselte a rokonság, ha mondjuk egy faluban éltek? És ti hogy viseltétek?


Nekem budapestinek ez tökjó hipster dolog, azt gondolom, hogy teljesen rendben van, mert ezek aztán "bevállalták". :)


De vidéken él még ez a sztereotípia, hogy csak azért vesznek el, mert gyereket vársz? Vagy már ott sincs ez erősen? És, valamennyire ez igaz egyébként, hogy azért házasodnak, hogy a jogi ügyek tisztázottak legyenek?


2014. szept. 10. 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem budapestinek ez nem hipster dolog. Se nem pozitív, se nem negatív.
2014. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: és mi a kedvenc színed? csak mert az ugyanolyan releváns infót hordozna, mint ez a válaszod:)
2014. szept. 10. 08:11
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem készülök házasodni még, és nem is várok babát, de a barátom egy 300 fõss faluból származik Felvidékrõl, így tudom nagyjából, hogy mit gondolnak a témáról.

Természetesen emberfüggõ, de a legtöbben nem nézik rossz szemmel. Itt úgy gondolják, hogy ha már becsúszott a gyerek, akkor a férfinak kötelessége támogatni a lányt és vegye is el. Akkor szólnák meg, ha elhagyná.

2014. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért, ez a kérdés értelmesebb? Olyan vagy, mint egy földönkívüli, aki most pottyant ide. A vidékiek sem egy másik században élnek.
2014. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Budapesti vagyok, nem zavar, ha valaki terhesen házasodik, az viszont igen, ha valaki ilyen közönséges és bunkó kifejezéseket használ. Az meg pláne, ha ezt utána ráfogja arra, hogy a fővárosi léte miatt teszi...


Nem tudom, mi lenne ebben a "hipster" dolog, meg "bevállalás", de max. azok beszélnek így, akik igazából egyáltalán nem budapestiek, csak beköltözöttek, és azt hiszik, hogy így kell... :)

2014. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: a kérdés továbbra is él:) Nem vagyok "beköltözött" és nem vagyunk bunkó sem, teljesen rendben van a hipster kifejezés.
2014. szept. 10. 08:18
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, rendben van a hipster kifejezés, amikor arról beszélünk, hogy milyen szánalmasak.
2014. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: offolhatod a kérdésem, de a hipster szó nem azt jelenti, amire te gondolsz, igenis van pozi értelme. Pl. histerségből nem megyek a Voltra.
2014. szept. 10. 08:31
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Na ez ugyanaz mikor belekötnek a helyesìràsba... ész a fejben nuku, érvek se nagyon ...jöjjenek a szavak....azért làtszik hogy pestiek vagytok....
2014. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Manapság már nem hiszem, hogy az emberek bevállalnak egy házasságot egy becsúszott gyerek miatt. Ismerek sok olyat, hogy gyereket várnak, de eszükben sincs házasságot kötni, még csak fel sem merült témaként a dolog.
2014. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!