Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akin már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akin már valamennyire látszott a terhesség, mikor férjhez ment? Vidékiek vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy viselte a rokonság, ha mondjuk egy faluban éltek? És ti hogy viseltétek?


Nekem budapestinek ez tökjó hipster dolog, azt gondolom, hogy teljesen rendben van, mert ezek aztán "bevállalták". :)


De vidéken él még ez a sztereotípia, hogy csak azért vesznek el, mert gyereket vársz? Vagy már ott sincs ez erősen? És, valamennyire ez igaz egyébként, hogy azért házasodnak, hogy a jogi ügyek tisztázottak legyenek?


2014. szept. 10. 08:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bár valószínű nem lesz túl hasznos, de elmondom az én sztorimat.

A fiunk 1 év és 8 hónappal az esküvő után született, igazán vékony típus vagyok, voltam is mindig. Csak ez az 1 terhességem volt életemben. Az esküvőt fél évvel korábban kezdtük szervezni, és erről a falubeliek is tudtak, mert ottani szolgáltatókat foglaltunk.

Mégis a falu szerint nekem azért kellett férjhez mennem, mert a férjem felcsinált.

Úgyhogy szerintem ebben a dologban nincsen logika, aki meg akar szólni, az úgyis megszól, ha terhesen mész férjhez, meg úgy is, ha nem.


(Amúgy mi az a hister? )

2014. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, már nagyon látszott, és vidékiek vagyunk. Most akkor mi van? A gyerek a házasságkötéskor 2 éves volt.
2014. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"igenis van pozi értelme. Pl. histerségből nem megyek a Voltra."


Ha ez a pozitív, akkor szánalmasabb, mint hittem. Ez nagyon gáz.

2014. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mások véleménye? Minden pár akkor és azért házasodik és olyan állapotban amilyenben akar. Nem kell foglalkozni a nép véleményével, mert ez csak két ember dolga.
2014. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!