Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn miért reagálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn miért reagálnak jobban a vidékiek?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, itt keresek, nagyon rossz a válaszolási arány.


Poénból vidéken is keresek, nagyon JÓ a válaszolási arány.


Ennyire különbözőek a vidéki és pesti lányok? Vagy csupán azért kacérkodnak, mert úgyis tudják, nem lehet komoly, tehát "játszanak", "incselkednek" egy kicsit?


2015. jún. 30. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz?

Én is fent vagyok badoon, de csak azért, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyien nézik meg a profilom, de amúgy nem keresek senkit.

2015. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Priputtyapusztán lakik a csaj,persze hogy örül ha valaki ír neki.
2015. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csajokespasik.


Badoon nem szabad hinni a lakhelynek, egyszer engem Indiába tett...

2015. jún. 30. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A pesti lányok beképzeltebbek.
2015. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken kisebb az ismerkedési lehetőség, főleg falun.

Mert van ugye népdalkör, átlag életkor: 99.

Nyugdíjas klub: Szintén nem ifjak járnak.

Ennyi.

Az utcán sem tudsz végig menni,mert figyelnek, mint valami térfigyelő kamera.

2015. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádok vidéken lakni, de nem tudom miért hiszik azt, hogy be van zárva egy ember egy faluba, amikor léteznek más faluk és városok is a környéken, ahol nincs vasfüggöny és átlehet ám bandukolni... :D Tehát egy vidékinek is lehetnek lehetőségei bőven. Azért jobb a válaszolási arány, mert mi kis közösségben nőttünk fel és jobban megbecsültük egymást, egy nagyobb városban ha elveszítettél egy barátot, jött a következő mondjuk. Itt viszont kiskorunktól kezdve jól elvoltunk és habár már sokan nem is itt élnek (köztük már én sem), még mindig tartjuk a kapcsolatot. Na és mivel nem a gyerekekkel egymást neveltük, hanem mivel falu, lelkiismeretesebben kezeltek minket az oviban, suliban stb... nem egy robot volt egyik sem, aki "csak egy gyereket" látott bennünk, hanem a mai napig emlékeznek ránk. Ez azért van, mert városban sokkal több a csemete és hát futószalagon jönnek-mennek. Az agy szelektál úgyis. Viszont egy kis falusi közösség jobban összetud fogni. Igaz, itt szinte mindenki ismer mindenkit, de én ezt nem is bánom :) Ez persze szülői neveltetés kérdése is. Hisz a sok pénz sok embert képes "megbolondítani" és kicsit elszalad velük a ló. Én átlag emberként nőttem fel, de az idő folyamán nem lettem nagyképűbb, se lenézőbb, pedig megtehetném. Itt sok az öreg és már az "etnikum" is. Viszont az idősebb emberek nagyon aranyosak és segítőkés, tényleg mindig csak azt nézik, hogy a fiatalabbaknak jobb legyen és mindent annak idején is ehhez megpróbáltak kiteremteni. Mi ebben nőttünk fel, hogy a gyerek és a párunk, a szüleink, nagyszüleink az elsők, szóval a család az első. És képesek vagyunk a másikért nélkülözni. Ez kölcsönös és nem egyoldalú. És nézz a mai fiatalságra: Atomi katasztrófa. A fiúk kidobják a melleiket (mint a lányok), néhány szolizik, manikűr, pedikűr, égnek álló haj, abszolút semmi férfiasság, a lányoknak hajhosszabbítás, 2m-es műköröm, műszempilla és némelyik még így is olyan, mint egy seprűnyélen közlekedő boszorkány. Én csak azért tetettem fel műkörmöt, mert rágtam a körmöm, ha ideges voltam, így meg nem tudom :D Apróságok és hiába mondják, hogy városban is jók a közösségek: nem igaz, könnyebben alakulnak ki lazább kapcsolatok. Ezek mind-mind apróságok, azt hiszik ez városokban is így van, pedig nem mindenhol ez jellemző, sőt! Én is elkerültem egy városba, de inkább élnék vidéken, csak sajnos ott nincs jó munkalehetőség. Szóval a vidékiek a neveltetésből fakadóan, zártabb közösség miatt, az idősebbek példamutatása által lettek lelkiismeretesebbek :) És ezért is válaszolnak, hisz régebben én jártam fel chat.hu-ra és akármennyien írtak, válaszoltam és némelyik meg is díicsért, hogy végre valaki visszaírt neki :D Egyébkét nem társkeresés céljából és perverz dolgokból mentem fel, csak szimplán felmentem, ha unatkoztam :) Szóval ennyi a "titok" :)
2015. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!