Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok az esete, és végig kell néznem ahogy az esete elhappolja az orrom elől?

Figyelt kérdés

Olyan szomorú, beleestem egy férfibe, akinek nem vagyok az esete... Ő maga mondta, a vagány, karakán nőket szereti; én pedig szende, csendes, visszahúzódó vagyok.

Reméltem, hogy azért mégis van esélyem, mert amúgy ő sem egy olyan középponti figura, nem hangoskodik, nem vonja magára a figyelmet. De én sem vontam magamra az ő figyelmét kellő sikerrel.

És megjelent a környékén az esete. Ez a nő vagány, belevaló, kemény. Nem egy hangoskodó punk vagy ilyesmi, de az biztos hogy nem az a behúzom fülem-farkam típus, ha arról van szó... Ő sem egy tipikus reflektorfényben élem az életem típus, de van benne tűz, ami bennem nincs, tűz, amit a nőkben keres a férfi akibe belehabarodtam.

Gyakorlatilag az a fázis van, amikor végignézem, ahogy feszített tempóban lenyúlja őt, és figyelemmel vagyok kénytelen kísérni, ahogy összejönnek.

Arra rájött ez a lány, hogy nekem tetszik a srác, ezért leredukálja az időt amit kettesben lehetek vele. Na nem mintha erre szükség lenne, engem észre sem vesz... Szeretném azt hinni, hogy igen, de aztán összehasonlítom a velem való viselkedését a lánnyal való viselkedésével, és rájövök hogy egy nagy fityfenét. Nem érdeklem, kicsit sem.


2017. ápr. 10. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek találkozgatsz a pasival? Az életben nem teszed így túl magad rajta.
2017. ápr. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem artan tullepned a pasin. Mi az, h verseny folyik a csavo kezeiert?? Nem az oviban vagyunk konyorgom. Felnott emberek vagytok, a csavo is el tudja donteni, h ki kell neki, meg Te is el tudod donteni, h ha egyszeruen nem kellesz a pasinak, akkor ne alazd magad azzal, h tovabb nyomulsz. Hagyd a masik nonek, es lepj tovabb. Van meg pasi a vilagon, akinek Te kellesz majd, csak meg kell talalni ;)
2017. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!