Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szeret, úgy szeret ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret, úgy szeret ahogy vagy, mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy ez a mondas sajnos nem igaz, párkapcsolatok , randizás terén , mivelhogy a teltebb ( még csak nem is kimondottan kövér) lányokat , nöket , nem kedvelik a férfiak .

Tehat inkabb a kimondottan vékony nök a menök, es ez a mondas , h jól vagy ahogy vagy , csak a családban állja meg a helyét .

Ti hogy látjátok?

Volt közuletek olyan , aki " elkelt" teltebben is mondjuk 80 kiló körül?



2016. dec. 20. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azzal, hogy én is "erősen telt" vagyok, de mindig elkeltem. :) Még férjhez is mentem.


De kezdjük az elején, a kérdéssel.

Aki szeret, az valóban úgy fog szeretni, ahogy vagy, feltéve, hogy kihozod magadból a maximumot. Te se randiznál valakivel, akinek büdös a szája, izzadtságszaga van, és topis ruhában megy a találkozóra. Pedig ugye ez oda-vissza működik.


A molett alkat pont olyan, hogy valakinek vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem, és többnyire nem. Nem várhatod el valakitől, hogy úgy szeressen, ha nem talál vonzónak. Megismerkedéskor pedig pont hogy a külsővel tudsz hódítani.


Szóval részben igaz, részben nem.

Ha valaki úgy ismer meg téged, hogy telt alkatod van, összejöttök, és két év járás után kezdi rágni a füled, hogy ha lefogynál 40 kilóra, akkor jönnél be neki, az úgy nem korrekt. Neki tényleg lehet olyat az orra alá dörgölni, hogy ha szeret, akkor így is szeret.


Vagy ha te megunod, hogy telt vagy, diétázni kezdesz, és leadsz X kilót, akkor is mondhatod azt, hogy így kell szeretnie és elfogadnia, ahogy most vagy. De ebben az esetben, ha neki nincs ínyére a változás, akkor joga van azt mondani, hogy bocs, de nekem ez már nem vonzó, mert nekem csak a molett nők jönnek be.


Olyan alkat pedig nincs, ami mindenkinek bejön, kivétel nélkül. Ne akarj mindenkinek tetszeni, csak egy valakinek! Elsősorban magadnak! És ha te elégedett vagy azzal, amit látsz, mert kihoztad magadból, amit lehetett, akkor fog jönni olyan férfi az életedbe, aki úgy fog szeretni minden centit rajtad, ahogy van.

2016. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze én sok teltebb nőt tudok aki kapcsolatban van. Exfeleségem is telt volt.

Nem minden a kinézet. Persze fontos, és nyilván a ducibbaknak nehezebb párt találni mert náluk nem fognak annyian próbálkozni.

2016. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez inkább olyanra vonatkozik, hogy valaki mondjuk raccsol (pl én, nem tudom kimondani 10 év logopédia után se a "r" betűt) vagy kancsal. A lényeg annyi, hogy nem tökéletes.

A súly teljesen más téma, ezt a mai lusta társadalom keverte bele, akik nem képesek megfelelően táplálkozni és mozogni. 80 kiló az kövér, hacsak nem vagy 180 cm felett, akkor meg a teltebb kategória nőknél, hiába is tagadják. Tudom, mert 170 cm-hez voltam már 70 kiló és az már nagyon billegett a kövér és a nagyon telt közt.

Szeretnél felhívni az unalomig ismert mondatot (ami igaz), hogy a túlsúly egészségügyi kockázatot jelent. A legtöbb ilyen emberrel nem tudsz egy mozgalmas programot tervezni, ahol egész nap mozogni kell.

Az meg, hogy a férfiak milyen testalkatú nőt keresnek: egyedi ízlés. Én se szeretem a szőke férfiakat, nem is kezdenék velük, ahogy néhány férfi se velem, mert pl beszédhibás vagyok és bántja a fülét. Ez van, nem erőltetem magamat senkire. Ha nem tetszik a súlyfelesleged, akkor tegyél ellene az egészségedért is.

22/L

2016. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van kövéren is elkelt ismerősöm, és van olyan is, akit nem hagytak el csak azért, mert két gyerek után meghízott egy kicsit.


Az első randinál ez az "elfogad olyannak..." szöveg azért nem igaz, mert akkor még nincs szerelem, de még szeretet sem. Max. szimpátia, ráadásul nem ismerik egymás, így egymás tulajdonságait sem, így kapásból csak a külsőt nézik, közben meg, ha megismernék egymást (amihez hosszú idő kell), lehet, hogy a belső és más tulajdonságok kompenzálják a külső "hibát".


A teljes elfogadás a hibákra is kiterjed, amik a szürke hétköznapokban élesednek ki, és a két fél intelligenciáján és érzelmi intelligenciáján múlik, hogy összecsiszolódnak, vagy hatalmi harcot játszanak és tönkremegy a kapcsolat.

2016. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én átlagos testalkatú vagyok, de kifejezetten szeretem a teltebb (nem kövér) nőket, volt is ilyen barátnőm. Nagyon szerettem, jól kijöttünk, tetszett az alakja, mindig boldog voltam a közelében :)


Változó, nagyon relatív, nem lehet általánosítani. :)


25F

2016. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az "úgy, ahogy vagy" egy akkora kamuszöveg, hogy nagyon, még az sem gondol bele, aki mondja. A végletes verzió, amit terjeszteni szoktak nem tesz különbséget az emberek közt! "Úgy, ahogy vagy", tehát semmilyen tulajdonságmeghatározás nincsen, nem számít, hogy ki is vagy, lehetsz egy éppen szembejövő ember, egy kibírhatatlan jellemű hisztigép vagy akár valami állatkínzó gyerekgyilkos sikkasztó ügyvéd. Nem derül ki, hogy mi az oka annak, hogy azzal vagy együtt, akivel, és hogy pont neki mondod, hogy "úgy, ahogy vagy", nem pedig valaki másnak. Feltétel nélküli szeretet nem létezik, hiszen már az is egy feltétel, hogy kit szeretsz.


Szóval ez túlmutat azon, hogy dagadt vagy.

2016. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőj fel. Nem azért nem akarnak tőled semmit, mert telt vagy. Jó eséllyel most is kaptál pár privát üzenetet.

Ezt a 80 kilósan elkelt dolgot komolyan gondolod? 2 barátnőm is volt, akik e felett voltak. Az oldalon is egy csomó srác 120 kiló feletti csajokat keres.

Komolyan kérdezem: Miért jó ilyen irreális dolgokat kérdezni?

2016. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki szeret az látja a hibáidat és az erényeidet is, de elfogad olyannak, amilyen vagy, esetleg elmondja, hogy mi nem tetszik neki és változtattok kompromisszum révén. Szexuálisan meg mindenkinek más a vonzó.

18/ L

2016. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!