Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már, hogy nem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy nem azzal az emberrel éltek akivel valóban szeretnétek?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok,két gyerekkel és egy szép feleséggel. Jó anyagi körülmények között élünk ,de már nem érzem magam boldognak. A gyerekek miatt nagyon nehéz lenne változtatni,de így sem mehet tovább. Nők is vannak ilyen helyzetben?
2017. ápr. 3. 00:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ha az a helyzet,hogy te kiteszed a lábad ...a feleség meg ezt alig várja,fiatal,csinos ki szeretné élni magát-de a kölköktől csak ideges...


Neked csak a lebax jár,holott mindent próbáltál neki megadni....-hát akkor viszont lépni kell!

2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Már nem tudom neki mi lenne a jó,de azt tudom hogy ,ha minden így maradna,akkor csak elpazarolnánk egymás idejét. Én akarnám rendbehozni, de nem tudom mit tehetnék.
2017. ápr. 3. 11:07
 13/17 A kérdező kommentje:
11# Lehet, hogy tényleg azt várja,hogy mikor tud végre megszabadulni tőlem,mert ha ép nincs vita, akkor csináll rá okot,hogy legyen. Folyton azt kérdezgeti szeretem e,de azt nem képes megérteni ,hogy szeretni valakit ,vagy szerelmesnek lenni valakibe az nem ugyan az.
2017. ápr. 3. 11:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet el kéne költöznöd otthonról, egy kis időt meg távolságot adni magatoknak. Persze a feleségeddel megbeszélve. Hogy nézzétek meg külön milyen, jobb, nem jobb, stb. A gyerekek mindig egy erős kapocs és nehéz tényező szoktak lenni az ilyen döntésekkor, de én nem tartom helyesnek azt sem, hogy azért nem válunk el vagy nem szakítunk, mert gyerekeink vannak.


Ahogy írtad, közben telik az idő, telnek az évek. Becsapnátok a gyerekeket azzal, hogy eljátsszátok a boldog családot, miközben nem az.


Önzőség vagy sem, ha nagyon kisiklana a párommal az életünk, biztos, hogy nem maradnék benne, csak mert van gyerekünk. Előtérbe helyezném magam és azt, hogy nekem is van egy életem, amit nem akarok elszúrni egy látszat kapcsolattal házassággal, csak mert van gyerek.


Anyám leélt közel 30 évet apám mellett, de már bő 10-15 éve elakart válni, mert apámnál teljesen kisiklottak a dolgok, és nem foglalkozott semmivel sem, de kitartott apám mellett, hátha jobb lesz. Hát nem lett, és bánja, hogy nem vált el, mert elpazarolt 10-15 évet az életéből a semmire, és most renoválja az életét.


Úgy hogy én megtanultam anyám esetéből, hogy gyerekek ide vagy oda, egy nem működő kapcsolatból menni kell.


Persze meg kell próbálni mindent megtenni, hogy változzon a dolog, tehát úgy nem lehet kiszállni egy kapcsolatból, hogy feljött bennem egy elég volt érzés, mert az tényleg önzőség. Bár gondolom te ezen már túl vagy, mert biztos jó ideje ott van az elég volt érzés, nem tegnap előtt bukkant fel.


Én a helyedben elköltöznék, időt és távolságot adnék magunknak, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Szükségünk van-e egymásra, megtudjuk-e javítani, vagy ennyi volt, mert jobb külön.

2017. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A fiam még kicsi és nem tudnám magára hagyni. Most is nagyon keveset látom mert estig dolgozom,de legalább esténként látom. Egy világ dőlne őssze bennem ha elhagynám. Egykét hétre pedig bonyolult lenne a költözés,mert fegyvereim vannak,amit elég sok papírmunka lenne ide-oda irogattatni.
2017. ápr. 3. 11:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ulj le a felesegeddel, es nagyon oszinten beszelgessetek el a felelmeitekrol, felgyulemlett negativ erzelmekrol, mindenrol. Biztos vagyok benne, hogy ha egyuttes erovel tesztek a kapcsolatert, az felpezsditheto. Igen, valtoztass, de ne ugy hogy kilepsz, inkabb tegy erte, hogy rendbejojjenek a dolgok. Ha elkoltoznel, uj eletre rendezkednel be a gyerekek nelkul, egy csomo energiadat felemesztene, miert nem hasznalod fel ezt az energiat inkabb ugy, hogy a kapcsolat megjavitasara aldozod? raadasul 4 ember elete, boldogsaga a tet, szerintem ezert megeri kuzdeni, foleg, hogy irod, hogy szereted meg a felesegedet.


Amit meg javaslok, tarts onismeretet, lehet nem is tudod megfogalmazni, mi is hianyzik igazabol. Ha a feleseged nem vevo a valtozasra, akkor sincs minden veszve. Olvasd el Gary Chapmantol az 5 szeretetnyelvet, biztosan inspiraloan fog hatni. Vagy a aTuzbiztos hazassag c. film.


Esetleg probaljatok ki a parterapiat. Penzbe kerul, de ennyit meger a hazassagotok, nem?

2017. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit ér meg,mert lehet pár évig még elhúzzuk s aztán megy minden tönkre teljesen. Az meg megint egymástól elvett idő.
2017. ápr. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!