Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/Lányok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Volt már olyan, hogy azt éreztétek hogy a srác annyira szeret titeket, hogy bármit megtenne értetek?

Figyelt kérdés
Persze most nem csak a szokásos klisés szövegre gondolok amikor a tizenévesek hajtogatják egymásnak, hogy örökké együtt maradunk meg bármit megtennék érted stb. Hanem, hogy tényleg éreztétek, hogy valaki ezt komolyan is gondolja? Ha volt már ilyen ez milyen hatással volt rátok? Szerettétek ti is az illetőt vagy csak egyoldalú volt? Mi lett végül?
2017. márc. 15. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen és jól ki is szokás használni...
2017. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem,ilyen férfi nincs,valószínűleg nem is lesz nekem soha.
2017. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igen, van, aki a férjem lett :) A mai napig udvarol, kedveskedik. Mindennél jobban szeretem természetesen, de Ő jobban ki tudja mutatni.
2017. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Van ilyen, már több, mint másfél éve szeret.

Én is ugyanígy érzek iránta. <3


21/L

2017. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
22%
Amikor belebotlanak egy ilyen fasziba, kb. ez játszódik le bennük: [link]
2017. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

#5


Azért van néhány eset mikor az adott férfit simán csak kihasználják pár évig, amíg bírja a fickó. Ha már nincs benne több haszon akkor viszlát

2017. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a baratom, masfel eve egyutt vagyunk, szeretem.
2017. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Anyukám szeretett a legjobban, úgy senki nem fog. De senkit sem fog a lecserélhető párja úgy szeretni.
2017. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Épp ennyire beleszerettem, egy lányba akiről még nem tudom mennyire szeret viszont, meg van az a kis plusz de még nem dőlt el mit is akar. De ha csak 10-ed annyira szeretne mint én őt már attól is szárnyalnék a boldogságtól.
2017. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, 5 és fél éve vagyunk együtt, és konkrétan ezt érzem, hogy mindent megtenne értem, ha arról lenne szó.


Értékelem nagyon, nyilván ennek (is) köszönhető, hogy még mindig együtt vagyunk azóta is. (pedig első kapcsolatom és voltak azért nehézségek, de egy ilyen kapcsolat számomra fontosabb volt) Jó érzés, hogy tudod, hogy bármikor/bármiben számíthatsz a másikra.

25N

2017. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!