Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már, hogy nem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy nem azzal az emberrel éltek akivel valóban szeretnétek?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok,két gyerekkel és egy szép feleséggel. Jó anyagi körülmények között élünk ,de már nem érzem magam boldognak. A gyerekek miatt nagyon nehéz lenne változtatni,de így sem mehet tovább. Nők is vannak ilyen helyzetben?
2017. ápr. 3. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én nőként ismerek egy veled kb. egykorú pasit, aki hasonlóan érez a párja mellett, nem boldog vele.

de gyáva kilépni.

szerelmes vagy még a feleségedbe?

vagy másba?

2017. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi az ami hiányzik, vagy mi az, ami elmúlt? Mi nincs, ami miatt boldogtalan vagy?
2017. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

miért nem lépsz ki?

nem tisztességes se a pároddal, sem önmagaddal, de a gyerekeiddel szemben sem.

van más, aki megérintett, akiről ábrándozol?

2017. ápr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Ha megszokottá egyhangúvá vált a kapcsolat, ami pár év után szinte mindenhol jelentkezik, azon közös erővel tudtok segíteni. Amennyiben csak az izgalom hiányzik vagy a szenvedély de szeretitek egymást azért tényleg kár egy amúgy jól működő közösséget szétbomlasztani. Ha komolyabb ellentétek húzódnak közöttetek az természetesen más. Így ennyi információból ezt nem lehet eldönteni.
2017. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen tenni kell érte,de ha már nincs mit,mert ugyan az a vége?Kedves 1# igen még szeretem,de ennyi idő után ez már szeretet.
2017. ápr. 3. 08:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Miért kivel szeretnél?


Mert ha csak a kezdeti lelkesedés hiányzik akkor ne csodálkozz,sok év házasság után mindig csak az egyik fél az aktívabb a másikat ösztönözni kell.

-Ami egy idö után fárasztó lehet...


De ha fiatalabbra vágysz vagy kalandra ott már más a helyzet!


(41/feleség)

2017. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most három ember életét roboljad össze mert nem érzed a lángolást?

Hát....

42/N

2017. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg hogy senki életét nem akarom tönkretenni. Sokszor azon vagyok, hogy jobb lenne egyedül,mert akkor legalább nem rabolnám a feleségem idejét s a sajátomat sem .
2017. ápr. 3. 09:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vágyom fiatalabra. Arra vágyok,csak hogy boldogok lehessünk. Együtt vagy külön,de boldogok. Nem tudom hogy lehetne újra minden a régi.
2017. ápr. 3. 10:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint a párodnak sem jó így?
2017. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!