Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem egy tanárnőbe normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egy tanárnőbe normális?

Figyelt kérdés

Elmúlik? Kb. 3 éve csak egy kémia, biológia szakos tanárnő miatt járok egy gimnáziumba. Megszállottan bele vagyok zúgva. Konkrétan tudom kívülről az órarendjét, figyelem! És még azon is elgondolkoztam ,hogy megpróbálok megbukni ,hogy az osztályába kerülhessek. Ráadásul most vagyok tizenegyedikes .Na mindegy közeledik az érettségi még 1,5 kb. év és nem látom utána. (Max. Ha elmegyek a házához AZT IS TUDOM HOL LAKIK!)Még miatta biosz faktra is járok. Nem tudom mit csináljak. A barátaim előtt is égek,meg afiatalabb csajok előtt is. Amikor "úgy" nézem a tanárnőt. Már le sem tagadom (nem is tudnám) és mindig ha elmegy a folyosón mondják hangosan:„Itt a Dani királynője!" Cinikusan. vagy nem tudom hogy mondjam. a tanárnő csak ég ,mert ő is tudja(1966-ban született ez is ciki) Mondta ,hogy ha ráérek szeretne velem beszélgetni és menjek fel amikor nincs első órám a tanárihoz(menjek be előbb!) de nem akarok, biztos hosszan akar velem beszélgetni! De az ő hibája ,mert mindig magassarkúba jár dobálja a haját, baszogatja a tollát rohadt szexin meg sokat sportol, láttam amikor öltözött(az mindegy ,hogy ezt ,hogy sikerült lényeg ,hogy láttam) nem nagyon ehet… kockás hasa van nagyon tetszik. Látszik az arcán ,hogy 50 de a teste nagyon jó! K***va magamutogató. És szerintem élvezi. Mit tegyek ez elmúlik? Mondjam neki ,hogy ő változtasson? Veletek is volt már ilyen és elmúlott? Segítsetek! Előre is köszi az ötleteket!

18/F


2017. márc. 6. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

El fog múlni, nyugi! A helyedben beszélnék a tanárnővel, egyébként se tehetnéd meg,hogy csak úgy mert bejön Neked nem mész fel a tanáriba.

Lehet,hogy a faktról akar Veled beszélni, vagy a továbbtanulásról,érettségiről.


Én pontosan a Te tanárnőddel vagyok egyidős és kétlem,hogy bármi egyebet el tudna Veled képzelni az iskola falai között vagy azon kívül.


Azzal nincs gond ha bejön Neked, nem vagy egyedi eset, de az nem lett volna baj ha nem kürtölted volna szét ezt.


Ismerkedj korban Hozzád illő csajokkal, és persze 1 év, elhagyod a sulit, és felejteni fogod a tanárnőt.


Ha mégsem így lesz, és Ő független, akkor keresd meg és beszélgess el Vele. De addig jobban jársz ha tabu lesz Számodra.

2017. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!