Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ha egyik volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha egyik volt párod megjelenne egy virággal vagy ajándékkal a kezében és elmondaná hogy még mindig szerelmes beléd és szeretné ha újra egy pár lennétek?

Figyelt kérdés
fiúktól, lányoktól is kérdezem és ne fogjátok vissza magatokat a válaszokkal.
2017. febr. 16. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Megmondanám neki, hogy még mindig együtt lennénk, ha nem nagyott volna ott ok nélkül, egy árva magyarázat nélkül és hogy most már nem kell nekem, mert van párom, aki tud értékelni, aki hagyja, hogy szeressem és viszontszeret :)
2017. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

a munkahelyemen vagy otthon?


ha az elobbi, akkor megkoszonnem az erdeklodeset, es megmondanam neki, hogy nincs visszaut. meglepodnek en is.


itthon: ugyanaz, de lehet, hogy behivnam, hogy kajaljon vagy dumaljon a baratommal meg velem egy jot.


van olyan exem is, akinek annyit mondanek, hogy oke, es ott hagynam.

2017. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "te miafszt keresel itt"? kérdéssel nyitnék, aztán azzal a lendülettel el is küldeném. Nem véletlen ex.
2017. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Itt en leszek a kivetel.. En orulnek Neki,ha az exem ezt csinalna, mivel meg mindig a fejemben van. O dobott ki nyaron,de sokszor eszembe jut... Viszont olyan exet elkuldenek, akivel mar reg szakitottam es teljesen tul vagyok rajta,de udvariasan. Akibol egyszer kiabrandulok, ott nincs semmilyen visszaut.
2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ez soha nem tortene meg. :D

De ha megis, akkor orulnek mert vegrd eltudnam kuldeni a p.csaba. Megvetem ot,a ferfi nem szegyene, akkor se kene, ha o lenne az utolso. Ez se haboznek neki elmondani.

2017. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát, ez a konkrét extől is függ.

Van olyan, akire nevetés közben csapnám rá az ajtót, mert teljesen leszerepelt nálam még korábban, így nem lennék túl empatikus. Ellenben van 2 olyan exem, akikkel a mai napig jóban vagyunk, sokat beszélgetünk. Velük valószínűleg megtárgyalnám a dolgot, de csak azért, mert ha idáig jutottak, akkor valami komoly probléma lehet az életükben. Nem véletlenül lett egyiknek sem vége, sosem kezdeném újra, ellenben emberileg szeretem őket, ezért érdekelne, miért csinálják, és azzal a problémával kapcsolatban próbálnék tanácsot adni nekik. Utána udvariasan megkérném őket, hogy egy ideig kerüljük egymás társaságát, mert láthatóan felzaklatja a jelenlétem, ami nem fog neki segíteni, amíg ilyen bizonytalan.

2017. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meghalnék a nevetéstől. Aztán mikor rájönnék, hogy komolyan gondolja, akkor elmagyaráznám, hogy nem véletlenül lett vége, és megmondanám neki, hogy jobb lenne neki otthon :D
2017. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elküldeném melegebb éghajlatra.
2017. febr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitnám az ajtót,majd rácsapnám. Majd megint kinyitnám,hogy jól megnézzem,aztán megint rácsapnám,mert egyszer nem volt elég. Szót sem érdemelnek már,ennyi év távlatából.
2017. febr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Rumi bátya ***** válasza:
Én átölelném és megcsókolnám, és azt mondanám, legyen. 6éve nem láttam. 25f
2017. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!