Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak végre esélyt olyannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak végre esélyt olyannak aki 8 éve szerelmes belém? 22/L (Hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú lesz de nem tudtam rövidebbre fogni. De ha lesz valaki aki tényleg elolvassa az légyszives írjon valami építő jellegű tanácsot majd a végére nekem oké? (privátba is jöhet) Köszi :)


Nos hol is kezdjem?! Komolyan nem tudom. Van egy fiú vagyis már férfi az életembe aki ha hiszitek ha nem 8 éve szerelmes belém töretlenül. Ő 3 évvel idősebb nálam még gimis elsős voltam mikor először találkoztunk. Rövid leszek nem írok le mindent nyugi! Először nekem tetszett meg, mert olyan érdekes fiú volt olyan kis elvont típus nagyon későn érő kisfiús és senki nem értette miért tetszik nekem de nekem mégis bejött. Ő emiatt figyelt fel rám, de az a gond, hogy nem csak ő hanem már nagyon sok fiú is vele együtt. Én minden létező módon próbáltam jelezni felé de nem igazán kezdeményezett, folyton csak szemezett meg mosolygott sosem jött oda. Nekem közbe meglett az első barátom ami tartott kemény 3 hónapig, utána vette a bátorságot és odajött hozzám az utcán. Ismerkedtünk és nagyon jól éreztem magam vele, nagyon aranyos volt de nagyon önbizalomhiányos is. Az volt a baj, hogy én társasági ember voltam és vagyok is ő meg nem igazán, jött a nyári szünet én meg bepasiztam, találkoztam életem első nagy szerelmével. Ekkor vallott nekem szerelmet először és innentől már nem részletezem a történetünket.


Volt igazából minden köztünk. Úgy értem testiség nem, de amikor az akkori barátommal együtt voltam nagyon féltékeny volt teljesen megváltozott, sokáig került de a szülinapomon névnapomon és valentin napkor mindig felköszöntött vagy írt vagy akármi. Nem tudtam vele mit kezdeni nekem volt más, ő meg hol utált hol szeretett, hol könyörgött, hol sírt nekem, hol megfenyegetett és volt, hogy még durvábban is bepróbálkozott és erőszakoskodott velem akkor nagyon megharagudtam rá. Persze semmi olyan nem történt, de minden áron meg akart csókolni és fogdosott. Aztán barátok lettünk kábé nevezzük így, nagyon sokat voltunk együtt, sokszor segített nekem és támogatott. Ő már ekkor egyetemre járt de minden hétvégén hazautazott hogy velem legyen. Aztán mikor én is egyetemre mentem de az ország másik végébe akkor volt egy beszélgetésünk amit sosem felejtek el mert nem akartam de mégis össze kellett őt törnöm teljesen. Akkor abba maradtunk, hogy nem keres többé és nem zaklat de fogadjam el, hogy sosem felejt el és mindig szeretni fog és egyszer még úgyis együtt leszünk valahogy. Ezt betartotta mivel azóta kábé 3x beszéltünk egyszer fél évre rá összefutottunk de nagyon rossz kedve volt akkor és kínos volt az egész. Aztán még 2x később de lényegtelen.


Viszont nemrég volt a névnapom és hát megint írt nekem, ma pedig már meg is kaptam tőle a "szokásos" valentin napi levelét, ilyenkor mindig hosszabb szöveget ír amin rendszerint elbőgöm magam. Hogy a fenébe lehet az, hogy még mindig így érez irántam? Hogy lehet ennyire kitartó? Vajon tényleg ezt érzi amit ír mert ha igen én azt már nem tudom hova tenni, mert ez nekem lelkileg nagyon megterhelő, ezeket a sorokat olvasni.


Az a legfájóbb az egészben, hogy nekem ő tényleg tetszett de valahogy mindig úgy alakult, hogy nem jöttem össze neki. Valahogy mintha mindig lemaradásban lett volna vagy elkésve vagy nem is tudom. Meg nagyon túltolta ő ezt egy időbe amikor teljesen elűzött magától azzal ahogy viselkedett. Az a baja csak, hogy ő annyira érzékeny és jó lelkű, sajnos régen is mindig csak lelkizni és szomorkodni lehetett vele. És mindig sajnáltam is, nagyon nehéz gyerekkora volt valahogy sosem jött össze neki semmi. Volt barátnője is mert azért mindig nyomon követtem, de mikor együtt voltak is írt nekem ugyanígy. Már 1-2 éve igazán szép férfivá érett, régen sem volt csúnya egyáltalán sőt mindig nagyon szép izmos volt de mostmár úgy tényleg azt mondom rá, hogy hú. Már tényleg nem kisfiú. Tényleg csak néhány infóm van róla amit a közösségi oldalain feltüntet mert nem az a megosztós típus. Most elgondolkodtam, hogy visszaírok neki és találkozóra hívom. Egyszerűen beszélni akarok már vele. Nem azért mert máshogy néz ki, régen is jól nézett ki egyszerűen nem ez volt a baj. Csak most nekem sincs senkim és ahogy látom neki sincs. És megint amit írt, hát nem tudok mit mondani. Évek óta nem beszéltem vele szemtől szemben és teljesen elöntötték az agyamat az emlékek, nem tudok kinek írni róla mivel a jelenlegi barátaim közül senki sem tud róla, én sem vettem róla tudomás már régóta. Úgy megszoktam, hogy ő néha így ír aztán kész, elfelejtettem régen mennyit jelentett nekem.


Tényleg nem tudom mi lesz, egyáltalán ki olvassa ezt el. Nemtudom milyen hatással lesz majd rám, vagy fordítva de nem hagy nyugodni már a gondolat, vajon tényleg adnom kéne neki egy esélyt??? De ha eddig nem jött össze akkor annak biztosan oka van, régen nem volt nekem elég határozott, elég pozitív nekem más kellett és ő nem szedte össze magát. Nem tehettem róla egyszerűen "nem kellett". De ha még mindig nem mozgatja meg bennem azt akkor ezzel teljesen összezavarom őt, és azt nagyon nem akarom, most boldognak látszik. Fogalmam sincs mit csináljak de úgy érzem tennem kell valamit. Önzőség ha kíváncsi vagyok rá milyen férfi lett belőle? Önzőség lenne hogyha mégsem működne a kémia akkor megint otthagynám? Nem fogok esélyt adni soha senkinek akinél előre érzem, hogy nem lesz jó, szóval erről szó sem lehet. De hát aki így szeret engem és még mindig nem felejtett el? Most ezzel mit lehet csinálni? Muszáj tudnom lehet-e még ebből valami. K**va valentin nap


2017. febr. 14. 01:04
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
62%

Önzőség lenne hogyha mégsem működne a kémia akkor megint otthagynám?

Khm... neked jól esne, ha egy pasas aki után epekedsz elhívna randizni, próbálkozik, végre úgy érzed az ég meghallgatott, majd közli, hogy bocsi, de nincs meg a kémia? Empátia tényleg ennyire nem működik?

Annyira viszont mégse törhetted össze, mert ha igen, akkor már rég lekopott volna rólad. Csak a színjáték volt nagy, vagy túl sokat merítkeztél a szappanoperákból.


Ebben az esetben is egy klasszikust tudok idézni: "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Járj vele vagy sem, de köztes megoldás kegyetlenség.

De igazából ha ez a fiú csak ennyire mozgat meg, hogy hű, de jó pasi, akkor ebből felszínes kapcsolat lesz. Te kielégíted a vágyad, hogy egy nyomorulttal kevesebb, akinek te vagy a királykisasszony. Mehetsz a következő virágszálra (vagy ez nem férfi szerep?)


És azt sem értem érzéseidnek mi köze a valetin naphoz? Te ilyen befolyásolható személy vagy? Hogy mindenki ünnepel, rajtad meg kitör a magány, és gyorsan pasit kell szerezni? Mert akkor nem a tisztelt férfi szereplő van a korcsoportjától lemaradva...


Bevallom, ezen szösszenet alapján nem neézek ki belőled mély érzéséket, kb, a báli ruhádhoz kötődsz annyira mit egy férfihoz (bocs ha nem igaz, de nekem ennyi jön le). A fiút negatív színben tünteti fel, hogy beleszólt az életedbe, fenyegetőzött, mert nem volt hozzá joga, nem vagy a tulajdona. És ellened is az szól, hogy nem tudnál mély érzéseket táplálni iránta, mert felszínesen állsz a témához. Ha megkomolyodnál azt mondom próbáld meg. De most azt érzem, hogy két gyerek próbál felnőttesdit játszani.

2017. febr. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés

Szeretsz vele lenni? Tudnád szerelemmel szeretni? Ő tetszik vagy amit érez? Ezekre válaszolj

2017. febr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat a szerelem akkor jön amikor nem is akarod igazàn és mikor màr rà szànod magad àltalàban késő szokott lenni !De ne legyen igazam !Hat ő megvàrta míg vége lett a 3-honapos kapcsolatnak és gondolta hogy bepróbàlkozik !Ami tiszta sor csak az a helyzet hogy ismerkedtetek te meg tàrsasàgi ember vagy bepasiztàl nem csodàlkozom rajta hogy igy viselkedett veled elhuztad előtte a mézes madzagot !Én is hasonloan jàrtam igaz nem gimis sztori de a lényeg én is ismerkedtem anno egy pasi ismerősömmel és ezzel esélyt adtam rà hogy egy ideig ne kopjon le sajnos és sokadjàra megirtam neki meg utàna meg is mondtam neki tisztàn hogy vége !Azota csaja van!
2017. febr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme nem lenne. Eleve kommunikalni nem tudtok rendesen 8 eve (kapcsolatban ez mar eleve remenytelen), masreszt pedig 8 evig senki nem szerelmes, maximum egy eszmenyitett kepet epitett fel magaban, amihez te adod a fizikai testet, de kb. nulla koze lehet hozzad, hiszen a srac alig ismer teged.
2017. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kisregényt, de:

nettó hülyeség valakivel azért összejönni, mert régóta és/vagy nagyon intenzíven akarja, hogy összejöjjetek. Ez egyrészt hülyeség, a szerelem nem erről szól, másrészt nem valószínű, hogy életképes lesz, harmadrészt meg őt is átvered ezzel.

2017. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez az egész! Küldd már el végre és élj normális életet!
2017. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonlóképpen vagyok egy lánnyal, gimi 9.-10. óta teljesen bele vagyok zúgva és az évek alatt nem halványodott az érzés. Ahogy a nálatok is, ő vidám és barátságos természetű lány, jókedve lesz az embernek ha ránéz, én pedig szomorkás vagyok. Én még annyival vagyok rosszabb eset, hogy magsasfokú szociális analfabéta vagyok, nem is tudok normálisan beszélni vele, mert leblokkolok.

Akármennyire is vonzódok hozzá, ha reálisan belegondolok, akkor tudom, hogy úgysem működne, teljesen más személyiségek vagyunk. Én azért nem írok neki ilyen levelet, mert legfeljebb csak összezavarná, mint téged, aligha segítene szituáción. Ha már az elején sem működött, akkor az korábbi évek csalódásai és frusztrációi után még inkább nem működne.

Az ismerősöd így leírva elég hasonlónak tűnik hozzám, csak neki megvan a bátorsága, hogy leírja az érzéseit. Ha úgy érzel ahogy írtad, lehúz és csak fájdalmat okoz, akkor szerintem ne találkozz vele, úgysem sülne ki valószínűleg semmi jó belőle, a személyes találkozás után benne potenciálisan csak még jobban fellángolnának az érzések. Persze nekem is minden álmom, hogy esetleg összejöjjek a lánnyal, viszont tudom, hogy csak lehúznám hosszútávon, azt meg nem akarom. Szomorú, de ez van.

2017. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még ha osszejonni nem is, de beszelgetni lehet. szerintem nincs abban semmi, ba megkerdezed miujsag vele
2017. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!