Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ha egyik volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha egyik volt párod megjelenne egy virággal vagy ajándékkal a kezében és elmondaná hogy még mindig szerelmes beléd és szeretné ha újra egy pár lennétek?

Figyelt kérdés
fiúktól, lányoktól is kérdezem és ne fogjátok vissza magatokat a válaszokkal.
2017. febr. 16. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Én nemet mondanék. Azért mert a volt kapcsolataim nem véletlenül értek véget.

20/f

2017. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem első pillanattól egyértelmű lenne, hogy ezt lekéste, épp babát várok egy boldog házasságban.

Ami elmúlt, azt el kell engedni. Neki is.

2017. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A legrosszabb ***** válasza:
76%
Elkerekedne a szemem, mire felfognám az egész jelenetet, majd kiröhögném, és ráb#sznám az ajtót.
2017. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Először is elnevetném magam, mert ez borzalmasan gyerekes lenne. Aztán meg ha látnám, hogy tényleg így gondolja, komolyan elcsodálkoznék, és talán ki is szaladna a számon, hogy "most szórakozol?"

Ne haragudj de ezt nem tudom komolyan elképzelni...

2017. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Meglepodnek, de parom van igy udvariasan elutasitanam.
2017. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon meglepődnék, aztán elküldeném. Nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.
2017. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul venné ki magát. Az ajándék meg csak rontana a helyzeten, igen kellemetlen szituáció lenne.
2017. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Párom van, igy teljességgel lehetetlen.
2017. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak remélni tudnám, hogy a férjem akkor nem lenne itthon, mivel biztosan nem úszná meg sérülés nélkül.


Én meg határozottan elküldeném (egyedül is), egy "Mégis mit képzeltél?" mondattal egybekötve.

2017. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Van párom, szóba se jöhet.

De ha nem lenne, akkor sem.

Az ex nem véletlenül ex. Ami korábban nem működött, az most miért működne? (Volt exem, aki bepróbálkozott újra, de egyértelműsítettem, hogy nem melegítünk káposztát...)

2017. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!