Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes kupon füzethez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TundiMóni kérdése:

Szerelmes kupon füzethez lenne pár ötletetek?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a szerelmes kupon füzetek, melyeket be lehet váltani a másik félnél, nos én nem ilyen sablonos szövegetek szeretnék mint pl: masszázs,ágyba reggeli stb... hanem kreatív, vicces kis ötleteket pl(bűntudat mentes kimenő) és szivesen várom hogy nektek mi jut eszetekbe :D

2017. febr. 14. 12:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
32%

Sose kapjak ilyet!


Egyébként, ötletnek hogy "benne vagyok egy párcserében".

2017. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

most ami eszembe jutott az inkább a szexuális témába tartozik :D

bedobhatod akár a közös pecázás, közös wowozás (attól függ milyen olyan hobbija van ami téged annyira nem kötne le)

tehát olyan ami inkább rá jellemző :)

vagy ha kaját szereti, akkor erre a dologra koncentrálhatsz még :)

te ismered :)


23F

2017. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%
hitvány egy ajándék
2017. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Első kommentelő

Szerintem nem is fogsz, ha ez megnyugtat :D

2017. febr. 14. 12:08
 5/36 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem ajandek. Kupon nelkul is akarmikor kerhet az ember a parjatol barmit jo esetben, ha tudom, hogy valamit utal a parom vagy epp nem olyan a kedve akkor meg egy fecnivel nem fogom rakenyszeriteni.

Egyebkent mi az, hogy buntudatmentes kimeno? :D A papir nelkul maskor nem mehet el otthonrol buntudat nelkul?

2017. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

kiadsam333

Köszönöm a választ, vannak még emberek akik miatt hiszek abban , hogy a föld még nem érett meg a teljes pusztulásra :D

2017. febr. 14. 12:10
 7/36 A kérdező kommentje:
Édes jó isteneeeeem, csak pár frappáns ötletet kértem, tisztában vagyok azzal h ez nem ajándék, pont ezért akarok egy ilyen kaliberű "ajándékot" adni, ami frappáns és úgymond jelképes kis meglepetés, hidd el a hét többi napján megvan a vacsora, masszázs és a többi.. Pont ezért irtam h mást várok :D
2017. febr. 14. 12:12
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

Hát figyelj minden párkapcsolat 2 emberen múlik igazán, ha nektek ez fontos, vagy belefér, akkor csináljátok, látod másoknak nincs erre igénye :) van akiket viszont érdekel :)

engem annyira nem érdekel ez a dolog, de ettől még kedves és aranyos gesztus lehet a párod felé :)

a szeretet és a kedvesség sok módon kifejezhető, ez az egyik :)


23F

2017. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Le a kalappal hogy attól függetlenül hogy téged ez nem érdekel, ilyen pozitivan tudsz más nézőpontjával gondolkodni! Köszönöm, örök hálám :D
2017. febr. 14. 12:26
 10/36 anonim ***** válasza:
13%

Szerencsére nem is kaptam vagy fogok kapni, ebben igazad van!


Hozzád képest sokkal értelmesebb és rátermettebb nejem van, hogy az ágyban vagy a konyhában meg tudjon lepni mindig valami újjal és ne ismeretlenektől várja a csodát!


#1

2017. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!