Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes kupon füzethez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TundiMóni kérdése:

Szerelmes kupon füzethez lenne pár ötletetek?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a szerelmes kupon füzetek, melyeket be lehet váltani a másik félnél, nos én nem ilyen sablonos szövegetek szeretnék mint pl: masszázs,ágyba reggeli stb... hanem kreatív, vicces kis ötleteket pl(bűntudat mentes kimenő) és szivesen várom hogy nektek mi jut eszetekbe :D

2017. febr. 14. 12:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%
Megerőltetem magam. Pl. ha megviccel téged vagy hasonló, akkor egy kupon hogy nem adod vissza, nem állsz bosszút. Vagy egy olyan hogy övé az utolsó szelet pizza, vagy kocka csoki.
2017. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
69%

attól, mert nem érdekel a füzet téma, még fontosnak tartom a szeretetet és a kedvességet...itt a szándék az igazán fontos és nem az, hogy mennyire gyerekes mások szerint egy ötlet...látom az egyik válaszolónak nagyon nem tetszik a téma :)


annyit azért tanácsolnék, hogy ne sablonos dolgokat rakj bele hanem olyat ami kettőtökre jellemző, vagy rá jellemző :)

pl ha nem szeret mosogatni, de felváltva mosogattok, akkor az elmosogatsz helyette dolog nem sablonos :)


23F

2017. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

kiadsam333

Köszönöm a válaszaid! Tényleg :)

2017. febr. 14. 12:43
 14/36 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mire van nagy szám? Még ne hogy már én legyek a bunkó, úgy válaszolok ahogyan a válaszokat kapom, feltettem egy kérdést, nem kértem se minősítést a kérdésemre, sem a saját életemre, senkit nem degradáltam, viszont én már egyből buta és rbanc is vagyok... nem értem hogy nektek mi az etalon....?
2017. febr. 14. 12:46
 15/36 anonim ***** válasza:
69%

habzószájú válaszadók mi értelme ezen lázongani?

a kérdés adott...nem az volt a kérdés, hogy ki mit gondol a füzetről...


#17:

és neked mire ilyen nagy a szád?

te elmész a tescoba kaját venni, akkor jogosan ugat neked az eladó, hogy "hülye vagy, mert XY a kocsid márkája"?

mert kb ennyire van köze ennek a szidásnak a kérdéshez...


23F

2017. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
12.37 és azért leszolni valakit mert "buta ajándék ötlettel kapcsolatban kérdést tesz fel? Lehet itt egymás nézőpontját latolgatni.. Ennyi erővel neked sincs semmi közöd hozzá hogy én pedig miért írtam ki ezt a kérdést.
2017. febr. 14. 12:49
 17/36 anonim ***** válasza:
43%

"jövő Valentin napon kreatívabb leszek és nem gyk-n kérek ötleteket az amúgy klisé ajándékötletem feldobására"

Ez lehetne egy kártya.

Nem értem minek erőltetni az "egyedi" ajándékot, ha magadtól jópofa kis gondolataid sincsenek.

2017. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%

Kár ennyire nyalizni kiadsam vagy mi a neved...


Vagy ennyire hiányzik már egy nő?


Mindegy milyen módon, csak nyalhass neki? :D


Szánalmasak vagytok mind a ketten és szerintem egy szinten is vagytok...



#13: Sebaj, legalább jót nevettünk ma is! ;)

2017. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Szar lehet az életed ha másokon tudsz csak nevetni :( Sajnállak, azért mert ő egy nézőponton van velem, már nyalis.. Ti akik másokat minősítetek és itt írogattok az viszont egy nagy csapat :D Gratulálok!
2017. febr. 14. 12:53
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Kocsimosás bikiniben, övé lehet a távirányító 2 napon keresztül, egyszer büntetlenül visszaléphet a sakkban, lepasszolhatja a kutyasétáltatást, előnyt kaphat a bowling pályán stb.
2017. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!