Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes kupon füzethez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TundiMóni kérdése:

Szerelmes kupon füzethez lenne pár ötletetek?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a szerelmes kupon füzetek, melyeket be lehet váltani a másik félnél, nos én nem ilyen sablonos szövegetek szeretnék mint pl: masszázs,ágyba reggeli stb... hanem kreatív, vicces kis ötleteket pl(bűntudat mentes kimenő) és szivesen várom hogy nektek mi jut eszetekbe :D

2017. febr. 14. 12:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
35%

Inkább tartozom azok közé, akiknek van fantáziája és boldog párkapcsolatban élnek.


Nem pedig olyanok közé, akik szinte egyedül semmit nem képesek eldönteni vagy megoldani és még ötletük sincs.


Tehát köszönöm szépen, főleg tőled, én bóknak is veszem! :D


Erre még a kislányom is felébredt!


Remélem, ha felnő több fantáziája lesz, mint neked (bár tőled, nem nehéz többnek lennie, tőled még a macskám is fantáziadúsabb. :D )

2017. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
68%

#22:

ó szóval a kérdés szerinted kihat a szexuális életemre? :D

pont Valentin napon...hmm micsoda egybe esés...

ja am meg mellesleg délután találkozok a barátnőmmel, ha érdekel, ja és 42-43-as a lábam, nem tudom milyen infót szeretnél még ide besűríteni...

nem tudsz egy jó paprikás krumpli receptet? :D


nyomjak még pluszt? :D

am meg ha visszaolvasod a válaszom, akkor látod, hogy engem sem ragadott magával annyira ez az ajándékötlet, de maga a szándék a fontos mögötte...


én nem csak kötekedni járok fel ide tudod :D


már rég megtanultam attól, mert valamivel nem érsz egyet még nem kell habzószájjal ellene tenned...

pl a legjobb barátom anyja nagyon vallásos én meg ateista...mégis nagyon jól kijövünk, jókat beszélgetünk annak ellenére, hogy máshogy gondolunk bizonyos dolgokat és máshogy látjuk a világot...

attól, mert neked ez gyerekes, meg szánalmas, másnak lehet nagyon fontos, meg jelentheti a szeretetet...de lehet te azt sem tudod mi az a szeretet és azért piszkálódsz...

mi fáj ennyire? nem jutott nő/férfi?

vagy nem gondolt rád a kiszemelted/párod a mai nap?

vagy neked is hülyeség a Valentin nap, mint oly sok embernek?

másoknak meg fontos...nem vagyunk egyformák, de ettől még nem kell összekapni, főleg nem ilyen apróságokon...


23F

2017. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%

Nyugi 22-es!


Ne akarj ebbe beleszólni, hisz semmit nem tudsz még az életről...


De tudom, ti manapság azt hiszitek, hogy mindenkinél, mindent jobban tudtok.


Szánalmas a mai 20-as generáció!


Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%

#23:

oks bocsi te mindentudó :)

nem tudtam, hogy kegyed már ekkora tapasztalttal rendelkezik...mellesleg, hogy vannak a dédunokák?

mi a helyzet a Föld körül? :)

látom idősebb korban sem vet fel mindenkit az ész és a logika :)


23F

2017. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
40%

#24


Akkor kettőnk közül, most ki is kötözködik?


Te meg a kérdező ugrottatok neki rögtön azoknak, akik nem díjazták ezt az ötletet.


Ez is csak egy vélemény volt, hogy szerintük butaság.


Ezt is el kéne fogadni.


Az meg már pláne gyerekes dolog, hogy rögtön elkezdtétek szidni a másikat.


Gyerekek vagytok még, de semmi baj.


Ez legyen a legnagyobb problémátok az életben.

2017. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

#25:

már a válaszok törölve lettek, de nem éppen így történt :) bár aki kötözködni akar az ezt látja bele a dologba :)

nem tudom ki jobban gyerek :)

az aki felveszi a kesztyűt egy "gyerekkel" miben különb? :)

ja persze a saját szemszögéből mindenki gondolhatja magát nagyon okosnak és érettnek, de ettől még más szemszögéből lehet csupán egy gyerek :)

nem baj, majd kinövöd te is egyszer :)


23F

2017. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
20%

Jó kétszer annyi évesen, mint te engedd meg, hogy igen is több tapasztalattal rendelkezzek nálad.


Első hozzászólóként kifejtettem, hogy nekem nem tetszik az ötlet, de még is írtam egy "kreatív"(-nézőpont kérdése) ötletet a kérdező fecnijére.


Utána ő volt az, aki elkezdett kötekedni és a nejemet szidalmazni, illetve te is belekötöttél abba, aki neked nem tetszett.


Engem nem érdekel, szidhat, ahogy akar és te is, de a nejemet nem engedem és ha erre elszakad a cérna és lemegyek gyerekbe, hát ez van. (Szerintem, ha a te nejedet bántaná te sem tudnád nyugodtan viselni.)


De tulajdonképpen a másik válaszoló is hasonló véleményen volt, mint én.


( A kislányos anyukának ez úton is köszönöm és jó egészséget a babának!).


Te még 23 évesen nagyon fekete-fehérben látod a világot.


De rájössz, hogy ez nem ilyen egyszerű, de az már nem nekem fog fájni.

2017. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
30%

#27


Köszönjük szépen! Nagyon kedves! :)


Valóban butaság, így összekapni, főleg ilyenen, de az egyáltalán nem tetszett- kicsit sem- ahogy a kérdező reagált a hozzászólásodra.


Jó utat!


Üdv,


A kislányos anyuka

2017. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Istenem, ezek a gyk-s, qrva tapasztalt emberek, akik olyan kib.@szottul érettek, hogy a saját ilyen-olyan frusztrációikat itt élik ki agyatlan, jogtalan, ráadásul csipcsup dolgokon való fröcsögésben... majd a végén mindent eldöntő érvként közlik, hogy márpedig az ő évszámuk min. 3-assal kezdődik, és akkor ennyi, ez mindent visz, ők a királyok... eszméletlenül szánalmasak... az ilyen fogja meg a személyijét, és verje rá a születési dátumára, ha az akkora dicsőség és olyan jónak érzi magát tőle! x'D
2017. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A veszekedes ertelmetlen, de szerintem ez is egy elfogadhato velemeny, ha valaki szerint ez hulyeseg, mivel altalaban szerintem az emberek tobbsege (ferfiak plane) nem tud mire velni egy ilyen ajandekot, csak ezt sokan nem tudjak es magukbol indulnak ki, hogy ok orulnenek neki.

Persze minden ajandeknal lehet ertekelni a szandekot, de azert kicsit kellemetlen, ha az ember olyan ajandekot kap, aminel meg kell eroltetnie magat, hogy oruljon neki.

2017. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!