Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdenétek az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdenétek az igaz szerelemért?

Figyelt kérdés

szerettek valakit, aki benneteket szintén szeret, de közben párkapcsolatban él, amiben nem boldog.


szerintetek, ha tényleg, igazán szeretne titeket a ffi., akkor mit tenne meg, hogy ne veszítsen el benneteket?


ha a helyzet úgy áll, hogy ha nem tesz, nem lép valamit, elveszít titeket.


nem tett semmit, nem harcolt, nem mondott semmi jelentőset, mégis azt érzem hogy szeret, csak túl gyenge a harchoz.


ma veszített el...



2016. dec. 27. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"ő elég béna a kommunikáció és érzelmek terén, szenved ő is ebben a helyzetben."


Ahova teszik neki jó.

Tehát még gyerek.

Jellemtelen,gyáva stb.


Lépj túl rajta,én ezt tanácsolom.

2016. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

engem nem kapott meg, még csók sem volt, nemhogy szex.

semmi ilyesmit nem engedtem volna, hiszen párkapcsolata van

2016. dec. 27. 19:50
 13/17 A kérdező kommentje:

ha szeret, előbb lépjen ki a kapcsolatából, rendezze, persze Te biztosítod arról,hogy amennyiben így tesz Melletted a helye.


erre tettem utalásokat, h. én itt vagyok, döntsön jól.

tudja, h. szeretem, h. és hogy mennyire fontos nekem, mert elmondtam.

én is azt szerettem volna, h. szakítson, ha már nem boldog, aztán nyugodtan randizhassunk.

2016. dec. 27. 19:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Na, legalább akkor nem aláztad meg magad totálisan, ez jó pont. Manapság dicséretes.


Másrészt meg ez volt az egyetlen lehetőséged, ha bármit is szeretnél nála elérni ( meg persze magad miatt is).

Ugyanis ha egy jellemtelen p*cs, akkor a kényelem az ilyennél addig tornyosul, hogy ebből viszony lesz és veled csalja a nőjét...

Ha valóban téged szeret, és veled akar lenni, ÉS ahogy állítod VALÓBAN "annyira rossz" a kapcsolata, akkor nincs miről beszélni, kilép belőle.


Ha ezt nem teszi meg, hanem vele marad tovább, akkor

1. nem szerte téged, hiába látod úgy, de csak kényelmes felállás lenne az, hogy veled is jól érzi magát a kapcsolata mellett

2. ha így van, akkor meg pláne nem vesztettél vele, lendülj túl rajta, ugyanis egy ilyen jellemtelen ember ne kelljen már neked pasinak.

2016. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én szóba se állok olyannal egmás közti párkapcsolati témában, akinek van valakije.


Ha sz@r a kapcsolata akkor lépjen ki belőle, utána beszélhetünk.


Nem szeret egyedül lenni, ezért tűri a sz@r kapcsolatot.. akkor nálam labdába se rúghat.

2016. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Ahogy a pasit leírtad, a csávó komoly kapcsolatfüggő. Nem abban az értelemben amiben használjuk, hogy lusta szakítani, hanem, hogy komoly függőségi viszony áll fenn a párjával szemben, egy láthatatlan szál, amit nem bír elszakítani. Kérdés, hogy ezt a szálat mi szakítja el? Van akiket a szerelem kimozdít ebből és akaraterőt teremt a férfiban, de a te esetedben ez nem volt elég, mert további szorongást keltett benne az érzés irántad. Az ilyen ember nem bír szembenézni önmagával, hiányzik belőle az akaraterő, és önmagát is gyengének gondolja. Ezen csak Ő tud változtatni, ha szembe néz magával, dehogy ez a pillanat mikor következik el, azt senki sem tudja. Lehet évek múlva, lehet hogy soha. De az ilyen emberrel nem lehet boldog párkapcsolatban élni, ezt kell belátni. Az érzéseiben ne kételkedj, lehet igazi szerelem, de lehet hogy a szerelem "ereje" a férfit belülről rombolja, nem építi :)
2016. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

jók a meglátásaitok abszolút.

valóban én is kapcs.függőnek gondolom.

és tudom, h. csak akkor szakítana, ha felőlem 100%-ék biztos lenne, ha úgymond letesztelne ágyban, asztalnál, és tudná, hogy összejövök, összeköltözök vele biztosan.

de ez az, amit az én erkölcsi tartásom nem enged.


másrészt arra gondolok, ezt az én hátam mögött is megteheti egyszer majd.


szomorú, de amíg fel nem hívtam rá a figyelmét, hogy az élettársa háta mögött ezt nem kéne csinálnunk, addig ő nem is számolt ezzel a "tényezővel", h. itt van egy 3. személy.


akkor elszégyellte magát, hogy ja tényleg, és behúzta a kéziféket, nem beszélt az érzéseiről, távolságtartó lett velem, előtte 1 héttel meg szerelmet vallott.


szabad lelkű, lelkileg önálló, érzelmileg érett pasi kéne, de tény, h. eléggé megszerettem, és hiába látom a hibái, nem tudom elfelejteni még.

2016. dec. 28. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!