Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdenétek az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdenétek az igaz szerelemért?

Figyelt kérdés

szerettek valakit, aki benneteket szintén szeret, de közben párkapcsolatban él, amiben nem boldog.


szerintetek, ha tényleg, igazán szeretne titeket a ffi., akkor mit tenne meg, hogy ne veszítsen el benneteket?


ha a helyzet úgy áll, hogy ha nem tesz, nem lép valamit, elveszít titeket.


nem tett semmit, nem harcolt, nem mondott semmi jelentőset, mégis azt érzem hogy szeret, csak túl gyenge a harchoz.


ma veszített el...



2016. dec. 27. 19:17
1 2
 1/17 A legrosszabb ***** válasza:

1. Nem lennék szerelmes olyan nőbe, aki párkapcsolatban él.


2. Felőlem lehet boldog, boldogtalan, ha nem képes kilépni idő előtt, akkor kapcsolatfüggőséget feltételezek róla, ami miatt szintén lekváros a bukta.


3. Pfuh, b+, innentől elvesztettem a fonalat.

2016. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma mondtam ki neki, hogy én ezt nem bírom, h. nem lép ki a kapcsolatából, miközben irántam gyengéd érzéseket táplál.

ma léptem le tőle.

nem nyúlt utánam, nem harcolt, mondta, h. vigyázzak magamra, minden jót, aztán ennyi.

2016. dec. 27. 19:22
 3/17 A kérdező kommentje:
ő egy pasi, a nő én vagyok, aki lelépett
2016. dec. 27. 19:22
 4/17 anonim ***** válasza:

jól tetted.

Etikátlan egy kapcsolatot szétszedni.


A sok gerinctelen nem értem mit képzel magáról, aki ezt merészel megkísérelni.

2016. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de az övék már egy szar kapcsolat, nem akartam szétszedni, de nélkülem is romokban van.
2016. dec. 27. 19:27
 6/17 A legrosszabb ***** válasza:
Ő elbúcsúzott tőled, te meg itt izgulsz még rajta. Lépj tovább, sis. Rosszul érzed, hogy szeret téged. Ezt csak azért gondolod, mert fülig belezúgtál, és még a kutyaszarban is a gyémántot látod. Szépítheted még, de felesleges őrlődnöd.
2016. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de hát mondta, h. szeret...

én voltam az, aki mondta, h. nem akarok szerető lenni, ezért próbálja meg helyrehozni a kapcsolatát, én lelépek.


mert nem tudott dönteni a 2 nő, vagyis kettőnk között.

mondom akkor én megyek, mert ez nem fair.


nem is tudom, talán azt vártam, h. ha lelépek, majd könnyebb lesz döntenie, ha tényleg szeret, akkor lép valamit.


szerintem össze van zavarodva, elég lassú érzelmek terén.


közel 1 hétig nem reagált arra, h. lelépek, szóval ha annyira szeretné, h. menjek, rögtön visszaírt volna, h. isten veled...de eltűnt napokra.


utánamentem ma, h. békében váljunk el, érezhetően szomorú és neheztel.

2016. dec. 27. 19:32
 8/17 anonim ***** válasza:

"ő egy pasi, a nő én vagyok, aki lelépett"


Csak egy pasi!

Férfit keress!

2016. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kifejtenéd jobban a véleményed, mit gondolsz erről az egészről?

ő elég béna a kommunikáció és érzelmek terén, szenved ő is ebben a helyzetben.

2016. dec. 27. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudom, ha az érzelmek erősek nehéz a józan észre hallgatni.

Én a helyedben fordítottan cselekedtem volna: ha szeret, előbb lépjen ki a kapcsolatából, rendezze, persze Te biztosítod arról,hogy amennyiben így tesz Melletted a helye.


Mivel Téged megkapott úgyis,hogy párkapcsolatban állt, ezért egy lépést sem tett azért,hogy ezen változtasson.

2016. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!