Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők a szerelemért érnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a szerelemért érnek, vagy a pasi is számít valamit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy nő ha szerelmes, akkor a szerelem érzése sokkal fontosabb, mint a pasi, akibe szerelmes?


Csak azért fogalmazódott meg a kérdés bennem, mert úgy tünik számomra, és ugy is tapasztalom, hogy a nőknek sokszor nagyon irracionális döntések alapján megy a szerelem.


Nem csak a szivtiprókba való beleszeretés klasszikus esetére gondolok, hanem arra is, amikor nagyon zűrös (mármint nem bünöző, csak életképtelenül furcsa emberek) pasik a szerelem "tárgyai"


Én is ilyen vagyok, céltalan, gyenge, nem magas, nem jóképű, nagyon zárkozott, nagyon magának való, sokszor bunkó, tapintatlan, alul teljesitek mindenben.


Aztán mégis volt belém szerelmes több lány is, persze csak olyanok, akik külsőre hozzám valóak voltak.


Nyilván a szebb lányok is szerelmesek lesznek semmirekellőkbe, ha az adott pasi elég jól néz ki az adott lányhoz.


2016. aug. 15. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem sokszor irracionális, akibe szerelmes az ember, azt tökéletesnek látja. A szerelem érzése önmagában nem nagyon értelmezhető, ha nincs valaki, akibe szerelmes az ember. Egyoldalú szerelem esetén is legalább az egyik személy szerelmes, de nem csak úgy a levegőbe, hanem valakibe. Szóval igen, a srác számít, hogyne számítana.
2016. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ember boldog amikor szerelmes. Ahogy látom neked az önbizalmadat kéne kicsit erősíteni.

Szeretek szerelmes lenni,de azt szeretem benne h van egy csodálatos erős férfi aki átölel,küzd értem. A férfi viselkedése számít,a humora,h ne legyen önző.

Nem azért szeretek bele vki mert jóképű vagy épp nem az.

2016. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
21%

Apa, az az első hiba, hogy úgy gondolod, a nők döntenek. Ez a legritkább esetben fordul elő.

Csak az érzéseik számítanak, szinte bármit képesek elhinni, aminek a magja megvan a kis fejecskéjükben, emiatt verik át őket annyian.


26/F

2016. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jaaaaj, hátha te is gyikul néznél ki, akkor tudnád, hogy mit jelent kiszolgáltatva lenni
2016. aug. 15. 14:18
 5/9 A kérdező kommentje:
mondhatnám, hogy jó külsővel könnyü
2016. aug. 15. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a nők többsége a szerelembe szerelmes. És ezt keresi állandóan, és ha az már nincs meg dobja is a faszit egy másikért, akivel újból szerelmes lehet. Ennyi...
2016. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jo meglátás
2016. aug. 15. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak a szerelem számítana, és nem a pasi, akkor minden jöttmentbe belezúgnának... pont hogy ilyenkor a pasi is számít. Max, te keresgélsz rossz helyen, ha azok a nők kellenek, akiknek olyan elvárásaik vannak, hogy legyen a srác rosszfiú vagy ilyen izmos-olyan gazdag-ilyden jóképű...
2016. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Természetesen számít a férfi is, és vannak kivételek. Nekem sincs nagy mintám, de amit én tapasztaltam és a környezetemben láttam. Ott ez van. Nem szeretnek bele mindenkibe, de magát a szerelmet keresik. És ha éppen nem szerelmesek, akkor nagyon gyorsan tovább is lépnek, főleg, ha nincs külső gát. Pl család, gyerek, közös lakás ház. Ilyenek
2016. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!