Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti meddig küzdenétek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meddig küzdenétek 1 pasiért?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú kollégám és nagyon bejön. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni és hosszan. Egy buli után lefeküdtünk egymással. Nagyon jó vele a szex,eddig a legjobb akivel dolgom volt( ő a 15. akivel lefeküdtem). Én beleszerettem és ő is úgy viselkedik mintha szerelmes lenne belém. Beszéltünk arról,hogy lehetnénk 1 rendes pár,de neki az a kifogása ,hogy elég bevállalós voltam régebben. Mostanába ő már nem is keres csak mindig én őt. Addig addig próbálkozok míg néha lefekszik velem és ennyi. Én nagyon szeretném ha több lenne ebből az egészből.Mit tudnák tenni,hogy komolyan vegyen?
2016. máj. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben már nem próbálkoznék. Itt az esély már el van lőve, már nem tud komolyan venni. Az más kérdés, hogy az indok, amivel eleve visszautasított elég hülyeség.
2016. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Lesznek még biztos akik rajtam kívül ezt fogják írni de...15?Bocsi de az szerintem elég sok.

Hány éves vagy egyáltalán?Ha 30 alatt vagy én se tudnálak komolyan venni,Valaki még afölött se.


Egyébként szerintem csak szexre kellesz neki,alkalmi partnerként tekint rád mert nem tudna rád barátnőként tekinteni,ami valahol érthető is.


De azért ne add fel,sok sikert.

2016. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semeddig. Olyanokkal szeretek együtt lenni, akiket nem kell győzködni, hogy velem akarjanak lenni, hanem tudják maguktól.

Mellesleg ez a pasi már eldöntötte, hogy nem akar tőled semmit, tök mindegy mit csinálsz, csak jól jön neki, hogy van néha kivel lefeküdni.

2016. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén? Ez a tipikus "rosszfiú-effektus" női megfelelője. Elmondom miért. A nőknél, most bevallva nem bevallva, vonzó tulajdonság, az ha érezteti a "hím", hogy ő az alfa, felette nincs hatalma senkinek, nem törődik senkivel és senkivel. A nők ezek után azt hiszik, hogy majd jön ő, a megtestesült csoda, aki megszelídíti a rosszfiút. Nem tudom miért gondolják azt, hogy ők lesznek a kivételek, akiket a csávó nem dob el, szerintem egoizmus, és nagyképűség, mert hát értem meg fog változni, nem, nem fog. Na a te esetedben a srác úgy van vele, hogy ha már volt 14 férfival dolgod, akkor miért legyen ő a 14., és a 16. között. Valószínűleg benne van az, hogy ha 14 férfi nem felelt meg neked, akkor neki most mért kéne? Őt mért ne cserélnéd le? Meg most amúgy is, ilyet lehet nem kéne mondani az ismerkedés elején, hogy 15. Belegondoltál már ebbe a számba? Másfél focicsapat. Miért mondasz ilyeneket el? 22/F
2016. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű a képlet, nem k.u.r.v.á.t akar partnerének
2016. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
semeddig, olyan rossz régimódinak lenni, szerintem pont fordítva kellene hogy történjén, ha nem kellek egy férfinak akkor nem akaszkodok rá
2016. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A srác életem eddigi legjobb pasija minden téren(nem anyagilag).Fura mert eddig senkiért se küzdöttem ennyit.Ő olyan érzéseket hozott ki belőlem amit senki más.
2016. máj. 21. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyenért egy pedig sem.


" neki az a kifogása ,hogy elég bevállalós voltam régebben."

Mondjuk nekem nem is merne ilyennel előállni senki, mert tudná, hogy orbitális pofon lenne a válasz. Bár amúgy se lenne képe így megalázni senkinek, még ha nem is kapna pofont, akkor sem.


Legyen már büszkeséged, tartásod! Minek akarsz olyanért küzdeni, aki csak egy kis ribinek néz kb.? :D Jó, hogy ki nem mondja szó szerint.

2016. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki a ribi, hogy ha az nem, akin átment 15 faszi? :DDDDDDDDD
2016. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%

Én maximum azt nevezem ribinek, aki össze-vissza csalja a párját, mások kapcsolatát akarja fúrni, hazudozik, és úgy kavar össze-vissza mindenkivel. Egy olyan lánnyal/nővel, aki egyszerűen csak szereti a szexet, és nem vágyott egész élete során komoly kapcsolatra, és köntörfalazás nélkül véghez merte ezt vinni, semmi gond nincs.

A nő is ember, szabad akarata van, ő is vágyik a szexre, neki is van "vadászösztöne", büszkeség lehet számára is a hódítás, szóval értelmes ember nem mond olyat nőre, hogy "átmentek rajta", ahogy olyat sem, hogy "megvolt" (hacsak nem egy álszent csajról van szó, aki szűziesnek mutatja magát, aztán mondjuk félkómásra issza magát, és akkor magukévá teszik; bár ez sem csak őt minősítené). A szex normális esetben két ember vágyainak megélése, kölcsönös örömszerzés, egyik sem arat győzelmet a másik felett, nem mocskolják egymást be, és egyik sem használja ki/alázza meg a másikat, ha nyílt lapokkal játszottak, és egyik sem komoly kapcsolat ígérgetésével jutott szexhez.


Én pont ötödannyi pasival voltam, mint a kérdező, mert nekem nem úgy alakult az életem, hogy pasifaláshoz legyen kedvem, de ha ne adj isten vége lenne a kapcsolatomnak, és úgy érezném, hogy kötöttségek nélküli szexre vágynék, mindenféle szégyenérzet nélkül megtenném, és élvezném. És soha nem állnék le olyan emberrel, aki ezért elítél.

2016. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!