Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti meddig küzdenétek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meddig küzdenétek 1 pasiért?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú kollégám és nagyon bejön. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni és hosszan. Egy buli után lefeküdtünk egymással. Nagyon jó vele a szex,eddig a legjobb akivel dolgom volt( ő a 15. akivel lefeküdtem). Én beleszerettem és ő is úgy viselkedik mintha szerelmes lenne belém. Beszéltünk arról,hogy lehetnénk 1 rendes pár,de neki az a kifogása ,hogy elég bevállalós voltam régebben. Mostanába ő már nem is keres csak mindig én őt. Addig addig próbálkozok míg néha lefekszik velem és ennyi. Én nagyon szeretném ha több lenne ebből az egészből.Mit tudnák tenni,hogy komolyan vegyen?
2016. máj. 21. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Egyébként is két lehetőség van a pasival kpcsolatban:

1: (Valószínűbb) Kellett egy kamu duma, hogy leszereljen, és ez olyan jónak tűnt. Van olyan pasi, aki a világért sem akarná bevallani, hogy csak kefélni akar.

2: Tényleg ez zavarja, de ha ez nála ennyire kizáró ok, akkor úgysem fogod megváltoztatni, hiszen nem lehet a múltat meg nem történtté tenni. De azért szívesen dug néha, mert egy suttyó, akinek csak elvi erkölcse van, hiszen gyakorlatban már nem műkszik.


Megoldás: kuka, de azonnal. Ne hagyd magad hülyére venni, igaz, 15 pasi után ezt már érezhetnéd. Ja és bónusz tipp: 3-4-nél több partnert fölösleges bevallanod.

2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!